Програма «Життя міста»

У розділі: 10340 відео | АрхівRSS
В 2 під`їздах по вулиці героїв АТО 114 та 118/2 встановили нові ліфти
248

В 2 під`їздах по вулиці героїв АТО 114 та 118/2 встановили нові ліфти

Одному з будинків по вулиці Пушкіна уже 55 років. Приміщення старе. Труби, мережі та дах були у незадовільному стані, - розповідають мешканці. Минулого року їм замінили дах, що протікає. А нещодавно у підвалі оновили труби.

Анатолій Новицький, мешканець будинку
 «У зимивий період отоплення часто рвалися труби. Вода те ж саме. Старі, зношені труби металеві. Зараз поставили пластмасові, сучасні труби, як належить.» 

Мешканці діляться, - у будинку та дворі проблем чимало. По допомогу до голови Шевченківської районної у місті Полтава ради Дмитра Задворкіна звертаються часто. Відповіді та реакції довго чекати не доводиться.

Віктор Логвін, мешканець будинку
 «Завдяки тому, що наш депутат у фракції Андрія Матковського і ця фракція має більшість у міській раді і через те, всі наші проблеми були вирішені.»

Дмитро Задворкін, голова Шевченківської у м. Полтава ради
 «У цьому році за підтримки Андрія Всеволодовича Матковського зробили саме ремонт труб. Замінили всі труби на металопластикові. Це і каналізація і вода, гаряча вода, опалення.»
«Зараз закінчується проект по заміні вікон на металопластикові. Цей проект, я думаю, до серпня буде виготовлений готовий і я думаю, що уже і роботи будуть закінчені.» 

За словами Дмитра Задворкіна, ремонт робитимуть поступово і надалі. Зараз обговорюють покриття асфальтом двору.