Програма «Життя міста»

У розділі: 10340 відео | АрхівRSS
Концерт за участю заслуженої артистки України Вікторії Ягідки відбувся у літературно-меморіальному музеї ім. В. Короленка
163

Концерт за участю заслуженої артистки України Вікторії Ягідки відбувся у літературно-меморіальному музеї ім. В. Короленка

Патріотично, романтично та душевно…
Саме в такій атмосфері відбувся вже традиційний концерт у полтавському літературно-меморіальному музеї ім. В. Короленка за участю заслуженої артистки України Вікторії Ягідки, її студентів Ірини Ярочкіної та Артема Батрака із музичним супроводом Наталії Зайко. Співачка паралельно працює у полтавському драматичному театрі ім. Гоголя, викладає у ЛНУ ім. Шевченка та полтавському музичному училищі, але знаходить час і для улюбленої справи - співу, адже дарувати людям пісню - то найщиріше задоволення, яке йде ще з дитинства.


Вікторія Ягідка,
Заслужена артистка України,
«Я вважаю, що самі наші пісні - це вже дуже цікаво. А буде ще тут, дуже незвичайне виконання дуету Одарки й Карася. Це буде дуже цікаво. Я так надіюсь і хочу, щоб це так було. А взагалі тут будуть звучати українські народні пісні, пісні українських композиторів. Найкрасивіші, найвідоміші».

Людмила Ольховська, провідний науковий співробітник музею Короленка, каже, що всі мистецькі вечори пані Вікторії особливі. Мета сьогоднішнього - популяризувати українську пісню і всю її красу. Виконавці та гості концерту з такої нагоди обрали українські вишиванки.
На початку, неодноразово наголошується - творчість Володимира Короленка тісно пов`язана із нашими народними піснями, тому, що в ній уособлюється тематика волі та любові.


Людмила Ольховська,
провідний науковий співробітник музею В.Г. Короленка,
«І в нього багато замальовок співаків, артистів в його творах. Для нашого письменника, народна пісня віддзеркалює весь різноманітний навколишній світ. Бо в ній і туга, і любов, і мудрість. Все, що властиве нашому народові, все всотує в себе українська народна пісня».

А от Олена Петрівна, постійна відвідувачка концертів Вікторії Ягідки. Розповідає, що захоплюється її талантом вже давно. Сьогодні ж завітала сюди, аби подякувати матері артистки.

Олена Гординська ,
художник - рекламіст полтавського театру ім. Гоголя,
« На цей концерт я прийшла з великим задоволенням, тому, що все, що відображено в афіші, от в неї цей внутрішній світ, цієї артистки. Неможливо передать, як її люблю».

« А ще я прийшла для того, щоб вручити квіти, не одному із цих артистів, а вручити ці квіти її матері. Тільки хотіла, щоб це було сюрпризом, тому, що стільки, скільки вона вложила в цю людину, в свою дитину. Ну рідко таке буває в житті».

Концерт вийшов і справді ліричним. Всі раділи зтого , що у Полтаві ще проводять заходи, у яких відпочиваєш душею, а той відпочинок дарують тобі твої талановиті земляки.