Програма «Життя міста»

У розділі: 10340 відео | АрхівRSS
Питання аварійного стану каналізаційних колекторів винесли на засідання містобудівної депутатської комісії
152

Питання аварійного стану каналізаційних колекторів винесли на засідання містобудівної депутатської комісії

Питання аварійного стану каналізаційних колекторів винесли на засідання містобудівної депутатської комісії Полтавської міськради . Окрім цього, депутат Полтавської міської ради Олег Бєлоножко вислови вився щодо передачі на баланс міста комунальних підприємств - водоканалу та теплоенерго . Він розповів : розглянув це питання та зініціював тому , що стан колекторів у Полтаві є критичним і це може завершитись екологічною катастрофою.

Олег Бєлоножко, депутат Полтавської міської ради "По Соборності колектори, котрий рік, щоб виділила комісія ту суму , щоб колектори розчистили , щоб не замінювати і не втрачати сотні мільйонів гривень  Воно сьогодні нагальне і актуальне , на жаль, ми круглий стіл не дочекалися, але дякую Дмитру Юрійовичу за те, що він зміг сьогодні включити це питання до порядку денного і прийшли запрошені. "

Олег Бєлоножко розповів , що міська рада ще у 2016 році зверталася до облради з проханням передати на баланс міста «Полтававодоканал» та «Полтаватеплоенерго», однак відповідь щодо цього звернення невідома. З даною пропозицією погодився і заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Олексій Чепурко. Додав: коштів підприємству для заміни своїх аварійних колекторів не вистачає і в подальшому тим паче . Нині вихід вбачає один : залучення кредитних коштів міжнародних банків під низькі відсотки.


Олексій Чепурко, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів"Рано чи пізно призведе до проблем. І з одного боку керівництво «Полтававодоканал» ситуацію утримують.План був «Полтававодоканалу» щодо закриття певної частини аварійних колекторів . "


Катастрофа вже відбулася, -пояснив депутатам міської ради головний інженер «Полтававодоканалу» Євген Забишний. Ще у вісімдесятих роках минулого століття були встановлені залізобетонні конструкції, які зруйнувались. За минулий рік стався сімдесят один провал. Більша половина з них ще й досі існують, так і не полагоджені.


Євген Забишний, головний інженер «Полтававодоканалу»" На сьогоднішній день є тридцять дев’ять відкритих провалів, які ще залишилися з 2018 року і нас спіткала така масова руйнація.Це відкриті очаги, де під землею протікає відкритим способом каналізаційна річка. "

Головний інженер «Полтававодоканалу» Євген Забишний повідомив: щодо кредитування - слушна пропозиція та банки не хочуть кредитувати підприємство, яке належить обласній раді , а не міській . Тому найбільш доречно буде передати на баланс міста комунальні підприємства. Окрім цього підняв питання Олег Бєлоножко щодо будівництва дитячого садочку, який викупив «Полтаватрансбуд» і нині хоче там будувати багатоповерхівку. Депутат міської ради зазначив : садочок повинен бути , єдине рішення або викупити в муніципальну владу дитячий садочок або надати альтернативну земельну ділянку . Також запропонував для заохочення туристів до міста збудувати канатну дорогу між Білою Альтанкою та парком культури та відпочинку «Перемога». Щодо розгляду можливості втілення такої ініціативи за кошти інвесторів комісією було надано доручення комунальній організації «Інститут розвитку міста» .