Програма «Життя міста»

У розділі: 10340 відео | АрхівRSS
Перевірка пришкільних таборів - пройшла з оцінкою відмінно
250

Перевірка пришкільних таборів - пройшла з оцінкою відмінно

В обласному центрі – 45-ть таборів відпочинку при закладах загальної середньої освіти та профільний табір «Левада» при Полтавському міському центрі позашкільної освіти. Нещодавно у місті розпочалася оздоровча зміна для майже 3 тисяч дітей, з яких близько 2 тисяч відпочивають безоплатно за кошти з міського бюджету. Протягом дня діти тут із користю проводять час разом зі своїми вихователями та вчителями.
В яких умовах відпочиває полтавська малеча, як проходить відпочинок і чи задоволені діти перевірив депутат міської ради Андрій Матковський. Першим відвідав пришкільний табір з денним перебуванням «Сонечко» загальноосвітньої школи№5. Тут відпочиває 60 дітей, з яких 50-безкоштовно. Для них обладнано 4 спальні кімнати та 2 ігрові. Діти ж зауважили, в таборі їм подобається, вони щодня відвідують різні заходи та багато грають

Кароліна та Діана-відпочиваючі дитячого пришкільного табору «Сонечко»

«Нам подобається в таборі, нам дуже подобається в таборі, кожен день у нас тут якісь квести та екскурсії«Найбільше в таборі нам подобається вихователі, як нас кормлять і все інше»
Перевірили і як проводять своє дозвілля діти у пришкільному таборі «Дружба» на базі загальноосвітньої школи№19. Тут відпочиває 75 діток, з них 60-безкоштовно. Тут обладнано 8 спальних кімнат та ігрові зони. Кожен день тут проводяться тематичні заходи та екскурсії

Тетяна та Софія-відпочиваючі дитячого пришкільного табору «Дружба»

«Нам тут подобається як годують, весело проводимо час, спимо ми ще, подобається малювати, о вдома стільки не помалюєш, тут багато друзів, з ними весело, можна в щось пограти, тут є різні ігри, сьогодні були змагання, катаємось на велосипедах, були в планетарію»

Не кожна полтавська сім'я може придбати для своєї дитини путівку до літнього табору. А в стінах шкіл діти отримують не тільки нові знання, а й нові враження. Діти тут повноцінно харчуються, відпочивають на культурно збагачуються, – зауважив Андрій Матковський.

Андрій Матковський-депутат Полтавської міської ради

«В дітей гарний настрій, вони яскраво проводять свій час, відвідують наші музеї, міський будинок культури, їх вфдвідують цікаві люди, вони займаються спортом, тобто їм буде згадати, як вони провели своє літо»«Майже 2 мільйони виділяється на харчування дітей пільгових категорій, в кожному таборі десь 4-6 працює вчителів і батьки за це не платят, виключно тільки за харчування, тобто 3 тисячі дітей має можливість сьогодні оздоровитися за кошти міського бюджету в наших пришкільних таборах»

Функціонуватимуть пришкільні табори до 13 червня включно