Програма «Життя міста»

У розділі: 10656 відео | АрхівRSS
Реальні злодії чи фейк?
528

Реальні злодії чи фейк?

«Запам*ятайте ці обличчя». Це відео облетіло майже всі вебсторінки Полтави. На ньому чітко видно як чоловік, років 50 «розвідує» квартири з метою можливого пограбування. Ця новина викликала шок у полтавців. Поліція ж каже, що заяв з приводу неправомірних дій цих людей поки що не надходило. Проте, наголошують правоохоронці, літо -це справді найспекотніший сезон для квартирних крадіжок.

Роман Грішин, заступник начальника відділу комунікації ГУНП у Полтавській області
«Найбільша активізація квартирних крадіжок припадає саме на літній період, тому що громадяни від*їзжають на відпочинок, залишають свої домівки пустими»

З початку року в області зафіктовано понад 900 квартирних крадіжок, з них переважна більшість вже розкрита.

Роман Грішин, заступник начальника відділу комунікації ГУНП у Полтавській області
«390 з них вже розкрита і понад 230 осіб повідомлено про підозру, понад 300 кримінальних проваджень відправлено вже до суду для розгляду і прийняття остаточного рішення»

Щоб не стати жертвою зловмисників -наголошують у поліції, слід дотримуватись простих правил. По-перше, намагатися менше інформувати оточуючих про ваші плани, бажано не викладати фото з відпочинку, поки не приїдете додому, не залишати ключі у потайних місцях тощо.

Роман Грішин, заступник начальника відділу комунікації ГУНП у Полтавській області

«Залишаючи квартиру, обов*язково замикати її на всі замки і якщо є така можливість повідомити спостережливих сусідів, які будуть наглядати за квартирою»«Найважливіша порада-якщо ви хочете уберегти своє майно, мождна звернутися до правоохоронних структур або поліції охорони, поставити свої квартири на сигналізацію і ви будете впевнені, що з вашим майном нічого не трапиться»

Крім того, поліція наголошує-якщо ви стали свідком крадіжки або маєте схожі відео, слід негайно звертатися до правоохоронних органів!