Програма «Життя міста»

У розділі: 10656 відео | АрхівRSS
У Полтаві машина провалилась у каналізаційний колектор
616

У Полтаві машина провалилась у каналізаційний колектор

Аліна Боровик, журналіст
 «Автівку, що позаду мене, щойно витягли з-під землі. Через аварійність каналізаційного колектору стався швидкий провал. Масштаби проблеми поки що невідомі.»

Власник машини розповідає, - їхав на роботу вулицею Огнівською аж раптом асфальт під ним почав провалюватися. Добре, що встигнув вийти до того, як авто зовсім впало у щойно утворену кількаметрову яму. Тепер навіть на ремонт не сподівається.

Віктор Білан, власник авто
 «Ви уявляєте, їду… дух.. машину заблокувало і права сторона пузі уже була. А потім пішов фонтан. Спершу водичка з краєчку бігла, а тоді як машина щось перекрила і фонтан пішов.» 
 «У муляку її там засмоктало. Її ж виривало. Передок ходова повністю, лонжерони повели, задній міст теж поведений.» 

На місце події прибули працівники поліції. Схарактеризували ситуацію як дорожньо транспортну пригоду.

Євгеній Онопрієнко, сержант поліції
«Ми зафіксовуємо, складаємо акт обстеження вулично-шляхової мережі.»
 «Встановлюється ця каналізаційна яма, до якої комунальної власності вона відноситься, хто її обслуговує, наразі, ці дані всі встановлюються.» 
 «Даний акт буде переданий у відділ безпеки дорожнього руху.»  

Прибули на місце ДТП і працівники «Полтававодоканалу». Діставали автомобіль з ями силами підприємства. Адже, потрібно було відновити роботу каналізаційної мережі, - говорить головний інженер Євген Забишний.

Євген Забишний, головний інженер КП ПОР «Полтававодоканал»
 «В гаражному кооперативі, де проходить каналізаційний колектор діаметром 600 мм залізобетонний, стався провал грунта.» 
 «Вдалося запустити в роботу колектор. На потім займаємося локалізацією цього провалу. Оціненням масштабів аварії руйнації цього колектору. Основна причина, біда міста Полтави на сьогодні, - це руйнація залізобетонних трубопроводів, які були застосовані при будівництві каналізації 70-80 роках минулого століття.» 

Головний інженер Полтававодоканалу додає, - через зношеність колекторів у місті грунт може провалюватись будь-де. Про це неодноразово наголошували депутатам обласної та міської влади та звертались за фінансовою підтримкою. Про повну заміну каналізаційних колекторів мова не йде. Адже, це - великі кошти. Хочуть замінити труби частково.

Євген Забишний, головний інженер КП ПОР «Полтававодоканал»
«Для більш-менш стабільної, планової роботи по спасінню колекторної системи Полтави потребує розмір фінансування додатково до тарифної підприємства десь у розмірі 200 млн на рік і ми рахували, що років за 5, якщо буде стабільна така цифра знайдена для допомоги підприємву, тоді вдасться стабілізувати таку ситуацію по місту.» 


За словами працівників «Полтававодоканалу», - минулого року через зношеність колекторів сталось близько 70 провалів. Відновити вдалося лише половину. Цьогоріч провалів у місті було уже близько 20 -ти.