Програма «Життя міста»

У розділі: 10656 відео | АрхівRSS
6 липня в приміщенні підприємства «Полтавтрансбуд» попрощалися із Олексієм Ландарем
1778

6 липня в приміщенні підприємства «Полтавтрансбуд» попрощалися із Олексієм Ландарем

Полтавці попрощалися з генеральним директором будівельної компанії «Полтавтрансбуд» Олексієм Ландарем. Заслужений будівельник України та Почесний громадянин Полтави, після тривалої хвороби, пішов у небуття на 79-му році життя. Олексій Михайлович народився в селі Петрівка Полтавського району 5 липня 1941 року. Закінчив початкову школу у рідному селі, а середню здобув у Кротенках. Згодом навчався у будівельному інституті. Трудову діяльність розпочав інженером в товаристві «Полтавтрансбуд» (колишнє полтавське будівельне управління №113 ), а з 1976 року - понині був генеральним директором підприємства. Олексій Михайлович був справжнім професіоналом своєї справи, мудрою, вимогливою, енергійною та щирою людиною. Саме завдяки його багаторічному досвіду й таланту керівника, незважаючи на кризові явища в економіці, стабільно працює та невпинно розвивається компанія «Полтавтрансбуд»,- розповідають його родичі та колеги.

ОЛЕКСАНДР ЛАНДАР, родич та колега
" Пропрацював під керівництвом Олексія Михайловича до 40 років.Він мій являється батько, дядько, хрещений, який мене вивчив, поставив на ноги, вивчив бути людиною. Я думаю, що пам»ять в наших серцях буде вічна і те, що він мене навчив, я все буду передавати людям."

АНДРІЙ ТАРАСЕНКО, колега
" Я проработал в этой организации с 1995 года.Практически 24 года и для меня Алексей Михайлович был наставником, отцом.Всегда можно было к нему прийти , посоветоваться, всегда он понимал. Это очень большая утрата для коллектива й для города, можно сказать, для всей страны."

Під керівництвом Олексія Ландаря товариством «Полтавтрансбуд» збудовано та виконано реконструкції десятків об»єктів промислового, адміністративного та соціально-побутового призначення,- згадують вдячні полтавці. Побудовані приміщення Галереї мистецтв, юридичного інституту, палац дозвілля «Листопад», «Злато місто», Свято_ успенський собор, Храм на честь великомучениць Віри, Надії, Любові та їх матері Софії, церкви у селах Петрівка та Затурино, соматичний корпус обласної лікарні, протитуберкульозний диспансер, зведено більше 600 тисяч кв. метрів квартир у будинках європейського зразка.

СЕРГІЙ КАЛІНІН, працівник ТзДВ «Полтавтрансбуд»
" Сьогодні втрата дуже велика для всього нашого колективу, того , що це, на жаль,в минулому часі казать, що це був наш незмінний лідер, але в першу чергу й для молодого покоління, і для всіх він прищепив такі принципи, як порядність, чесність і відповідальність."

МИКОЛА ЛЯПАНЕНКО, заслужений журналіст України
" Він залишається в будинках - ідіть по Полтаві, по рідному Подолі, гляньте направо, гляньте наліво - подивіться на храми, збудовані ним.І хочу сказати живим, що думайте і шукайте свою дорогу до Храму, він її давно знайшов.Давно-давно."

За сумлінну, самовіддану працю та високий професіоналізм Олексій Ландар нагороджений орденами «За заслуги» ІІІ,ІІ та І ступенів, «Знак пошани», Трудового Червоного Прапора, святого рівноапостольного князя Володимира Великого ІІІ ступеня, Хреста Спасителя, багатьма медалями. Світла пам»ять про Олексія Михайловича назавжди залишиться в серцях всіх, хто його знав.Поховали Олексія Михайловича в селі Петрівка Полтавського району, на його малій батьківщині, неподалік збудованого ним Храму Святого Архістратига Божого Михаїла.