Програма «Життя міста»

У розділі: 10656 відео | АрхівRSS
У третій міській клінічній лікарні триває реконструкція
371

У третій міській клінічній лікарні триває реконструкція

Третя міська клінічна лікарня. Цій будівлі - понад п’ятдесят років. За ці роки жодного разу не робили капітального ремонту. Нині за кошти міської влади реконструювали існуючі приміщення приймального відділення стаціонару, частину приміщень першого поверху поліклінічного відділення під денний травмпункт, повна заміна покриття шатрового даху з азбесто-хвилястого листа на метало черепицю. Утеплили зовнішні стіни будівлі, перекриття , здійсненими комплекс заходів для забезпечення потреб мало-мобільних груп населення, а саме : будівництво пандусів , будівництво ліфта для стаціонарного відділення , встановлення підйомника в головному корпусі будівлі , заміна інженерних мереж в межах реконструйованих приміщень .Роботи почали виконувати у квітні 2018 року. Полтавка пані Світлана згадує: раніше стан лікарні і справді був незадовільний, декілька років назад у її чоловіка сталася язва та він втратив два літра крові, тоді , приїхавши до лікарні , відчула незручності сповна. Приїхали вночі та перша невдача - не було пандусу , занести ніяк , врешті-решт занесли до приймального відділення та знову проблема - не працює ліфт. Нині, коли передали лікарню на баланс міської влади - зміни відчутні.

Світлана Кривошапко, полтавка "Я дуже вдячна керівництву Полтави, Андрію Всеволодовичу, всім, хто брав участь у відновленні цього ліфта, тому що на той час я обійшла багато кабінетів з проханням відновити ліфт, якщо не ліфт , то якось вирішити це питання , бо на ой час воно не було вирішене майже два роки , можливо, навіть і більше.  Слава Богу , що будуть врятовані люди, буде жити це відділення, наша лікарня, великий уклін всім. "

Директор установи Анатолій Рудич розповідає : головною проблемою для всієї лікарні була відсутність ліфту для транспортаціїї хворих. Нині проблема вирішена. Окрім цього є й багато інших переваг, наприклад, автономне опалення , лікарня повністю незалежне від газу і тепер має значну економію.

Анатолій Рудич, директор КП 3-тя міська клінічна лікарня Полтавської міської ради 2Тільки за цей опалювальний сезон ми зекономили тридцять відсотків на опалення, в порівнянні з попередніми роками і в нас температура на два- три градуси стало тепліше чим в попередні роки - це за рахунок автономного опалення і плюс лікарня утеплена , утеплена дороговартісно , дуже якісно. "

Також у лікарні виконують реконструкцію й інших відділень. А ще з’явиться травмпункт,-зазначає Анатолій Рудич.

Анатолій Рудич, директор КП 3-тя міська клінічна лікарня Полтавської міської ради" Йдуть до завершення роботи, в на до завершення оновлене приймальне відділення в якому можна надавати екстрену медичну допомогу і до завершення підходить , я думаю до осені , до сезону підвищеного травматизму в нас буде функціонувати травмпункт і в місті вже буде два травмпункти. "


Профінансовано по об’єкту станом на 5 липня - понад чотирнадцять мільйонів гривень . Перевірив хід виконання робіт та поспілкувався з директором установи депутат Полтавської міської ради Андрій Матковський. Зазначив: навести порядок у всіх лікарнях - головне завдання, яке ставлять перед собою представники міської влади . Окрім зробленого планують виділяти кошти і на благоустрій лікарні , також планують заклад і огородити.


Андрій Матковський, депутат Полтавської міської ради "Завдання влади маючи децентралізації додаткові кошти крок за кроком створити комфортні умови для людей, які звертаються в наші лікарні - це наш обов’язок. Саме головне з’явилися умови для інвалідів, зроблені пандуси, зроблені спеціальні підйомники для людей з інвалідністю і з’явився вперше в історії цієї лікарні ліфт, який піднімає всіх і пацієнтів, і лікарів, і тяжкохворих. Крок за кроком тут будуть відкриватися відділення, які в цей час не працювали і трішки зменшаться навантаження на всі інші лікарні.

Андрій Матковський зазначає : нині ремонтують всі лікарні міста , невдовзі черга дійде і до дитячої лікарні .