Програма «Життя міста»

У розділі: 10656 відео | АрхівRSS
На Полтавщині знову падіння літака.
118

На Полтавщині знову падіння літака.

На Полтавщині знову падіння літака. Він упав на поле пшениці, неподалік автодороги та житлових будинків. У ДСНС Полтавщини повідомили: за останні три тижні - це третій випадок.

Світлана Рибалко, речниця ДСНС Полтавщини " О 15 : 32 до служби порятунку 101 надійшло повідомлення від працівників швидкої допомоги про падіння легкомоторного літака. "

Цього разу загинув пілот - житель Оржиці, 1973 року народження. Пасажир, який травмувався, - із села Плехів, йому 25.Речниця ДСНС Полтавщини розповіла обставини авіаційної катастрофи : горіння було відсутнє.

Світлана Рибалко, речниця ДСНС Полтавщини " Літак впав на поле пшениці, поблизу села Плехів Оржицького району, внаслідок падіння пілот загинув, ще один отримав травми та був відправлений до лікарні, лікарі повідомляють про середній стан тяжкості його травм. "


Причини авіаційної катастрофи встановлюють. Нині поліція Полтавщини розпочала кримінальне провадження за статтею 276, частиною 3 . Це зазначив, речник поліції Полтавщини, Юрій Сулаєв - «Порушення правил безпеки руху або експлуатації повітряного транспорту».