Програма «Життя міста»

У розділі: 10656 відео | АрхівRSS
Головне територіальне управління юстиції в Полтавській області підбило підсумки роботи
161

Головне територіальне управління юстиції в Полтавській області підбило підсумки роботи

Головне територіальне управління юстиції Полтавщини підбило підсумки роботи за 1 півріччя року. Серед основних здобутків-стягнення заборгованої заробітної плати на загальну сумму понад 6мільйонів гривень.

Віталій Коноз-начальник Управління державної виконавчої служби
«Найбільше коштів стягнуто з таких підприємств, як «Полтавський комбінат хлібопродуктів» на загальну сумму понад 3 млн грн. на користь 534 стягувачів, ПАТ «БУ№9», понад 1 млн грн. на користь 61 стягувача і ПрАТ «Пласт»,на сумму понад 400 тисяч грн»

Активно реалізовувався в області і загальнонаціональний просвітницький проект «Я маю право». За пів року в рамках програми проведено майже 2 тисячі право освітніх заходів. Сьогодні на часі є реалізація інформаційної компанії «ЯМаюПравоНаЧеснуПлатіжку».

Олег Тимченко-начальник Головного територіального управління юстиції у Полтавській області
«Постановою від 21 червня 2019 року№560 зобов*язані органи державної влади та місцевого самоврядування провести тарифи до 1 вересня 2019 року до граничних норм, таким чином ці тарифи мають становити 1400 гігакалорій за наявності лічильника та 35 грн за 1 квадратний метр у разі відсутності лічильника»

Протягом 1-го півріччя примусовому виконанню підлягало понад 142 тисячі виконавчих документів на сумму понад 3 мільярда гривень.

Віталій Коноз-начальник Управління державної виконавчої служби
«За даний період стягнуто понад 100 мільйонів гривень, із них 28 мільйонів-це стягнення на користь державного бюджету, це пенсійний фонд, податкова і інші державні органи»

За 6 місяців було стягнуто 156 мільйонів гривень, а це на 50 мільйонів більше ніж за аналогічний період минулого року. Крім того, в зв*язку з тим, що з 1 липня збільшився розмір прожиткового мінімуму, сума аліментів також зміниться, повідомили на пресс-конференції.