Програма «Життя міста»

У розділі: 10656 відео | АрхівRSS
Міністерка освіти і науки України Лілія Гриневич завітала на Полтавщину
240

Міністерка освіти і науки України Лілія Гриневич завітала на Полтавщину

Аліна Боровик, журналіст
«Про те, якою повинна бути нова українська школа на Полтавщині дізнались з перших уст. До нас завітала головна освітянка країни - Міністерка освіти і науки України Лілія Гриневич.»

Тут вона оглянула облаштування класів у Розсошенській гімназії. Зауважує, - учням потрібні м`які навички, яких раніше у школі не давали. Наприклад, вміння не пасувати перед складними проблемами та критично мислити. Про це Міністерка розповіла на засіданні координаційної ради голів громад у Решетилівці.

Лілія Гриневич, Міністр освіти і науки України
 «Дуже важлива м`яка навичка - вміння працювати з іншими людьми і вміння навчитися домовлятися і працювати в командах. Цьому особливої уваги ніколи не приділяли, тому що воно не було у результатах навчання. А зараз воно мусить зайти і в результати навчання.» 

Лілія Гриневич побувала і в Решетилівському аграрному ліцеї. Говорила про проблеми професійно-технічної освіти. За її словами такі заклади не користуються авторитетом серед молоді та мають зношені обладнання на 60%. Аби усунути проблеми минулоріч розробили проект із залученням кредиту Європейського Інвестиційного Банку «EU4SKILLS». Він розрахований на 4 роки.

Лілія Гриневич, Міністр освіти і науки України
 «Вкладено за ці роки 250 млн. і ми будемо мати до кінця року 150 навчально-практичних центрів на базі професійно-технічних навчальних закладів з чудовим сучасним обладнанням за частиною професій, які є гостро дефіцитними. У Полтавській області таких центрів буде 5.»

У ході робочого візиту до нашої області Лілія Гриневич побувала у Полтаві, Розсошенцях та Решетилівці.