Програма «Життя міста»

У розділі: 10656 відео | АрхівRSS
НА УКРАЇНУ НАСУВАЄТЬСЯ НАЙПОТУЖНІША ЗА 10 РОКІВ МАГНІТНА БУРЯ
119

НА УКРАЇНУ НАСУВАЄТЬСЯ НАЙПОТУЖНІША ЗА 10 РОКІВ МАГНІТНА БУРЯ

На Україну насувається найпотужніша за останні 10 років магнітна буря. Вона припаде на понеділок, 15 липня. Така інформація шириться у різних ЗМІ. Серед полтавців є метеозалежні. Кажуть, - у такі дні з'являється запаморочення, загальна апатія, сонливість, нудота, озноб та дратівливість.

«Впливає. - Що ви відчуваєте? - Головні болі й буває іноді з суставами погано.»
 «Сердечники, гіпертоніки будуть відчувати певні незручності.»
«Я іноді можу відчувати, а іноді й ні.»
«Не впливають. Поки ще молодий, поки не впливають.»
«Стан незрозумілий. Сонний.»

Медична точка зору відрізняється від народної. Лікар-терапевт Андрій Василевський говорить, - за свій 22 річний досвід роботи жодного разу не стикався з пацієнтами, які б скаржились на погіршення здоров`я через магнітні бурі.

Андрій Василевський, лікар-терапевт Полтавської ЦРЛ
«Офіційно у медицині такої інформації немає. Ніяких протоколів про магнітні бурі у медицині також не існує. Якщо людина звертається із скаргами на магнітні бурі, шукається якась патологія. Або серцева, або гіпертонічна хвороба, остеохондроз. Вони загострюються як з погіршенням погоди, так і без погіршення.» 

Під час магнітної бурі у народі радять людям з хронічними захворюваннями тримати ліки при собі. А медики говорять, - стан здоров`я може погіршитись незалежно від зміни погоди. А ви метеозалежні?