Програма «Життя міста»

У розділі: 10656 відео | АрхівRSS
Відбулося спортивно-розважальне свято «Веселі старти»
189

Відбулося спортивно-розважальне свято «Веселі старти»

Хто швидше, вправніше, сміливіше? 45 учасників - здебільшого вихованців літнього табору міжнародної дитячої школи «Юний європеєць» змагалися на спортивно-розважальному святі «Веселі старти». Вони поділилися між собою на чотири команди .

ВІКА ЗАЙЦЕВА і КАТЯ ПИЛИПЕНКО, учасниці змагань
На літніх канікулах я обожнюю ходити до табору «Юний європеєць».Спорт - це не тільки полєзно, но і весело.Ось чому наші учні обожнюють спорт Мы часто проводим спортивне эстафеты и соревнования , а также мы каждое утро делаем зарядку.Нам очень нравится заниматься спортом, так как спорт очень полезен для здоров’я.

САША І ПЕТЯ ЄЛІСАНОВИ, учасники змагань
Я провожу канікули дуже добре. Я займаюся плаванням, боксом. Спорт - це моє життя і я рекомендую всім займатися спортом. Та бути здоровим.

Діти на канікулах повинні не лише добре відпочити, а й набратися сил та здоров»я. А для цього потрібно частіше займатися спортом або брати участь ось в таких естафетах,- вважають організатори свята.

СТАНІСЛАВ ПАВЛЕНКО, начальник відділу КЗ Полтавський міський заклад-центр фізичного здоров`я «Спорт для всіх»
Цей захід ми проводимо задля того, щоб діти у літні канікули активно проводили час, займалися спортом, щоб відпочинок був з користю, щоб діти не забували про спорт , щоб мали змогу позмагатися та і просто зустрітися один з одним, поспілкуватися і активно відпочити.

Свято відбулося на дитячому майданчику по вулиці Комарницького. Одна з його організаторів - депутат міської ради, представник команди Андрія Матковського Майя Матвеєва згадує, як це поле на початку літа заросло бур»яном і вона разом з іншими активістами впорядкували його.Працюють нині депутати, і над облаштуванням спортивних майданчиків у школах.

МАЙЯ МАТВЕЄВА, депутат Полтавської міської ради
Летние каникулы идут и ,конечно, в деток появилось очень много свободного времени.И очень бы хотелось, чтобы детки это свободное время использовали с пользой для дела.Очень важно, чтоб за лето они оздоровились, чтобы они научились чему-то, чтобы они научились дружить ну и конечно занимались спортом.

Із задоволенням взяли участь у змаганнях і діти полтавки Марини Голікової, яка мешкає неподалік . Каже, весь вільний час і вихідні проводять на цьому полі, всією сім»єю часто грають у футбол та інші спортивні ігри.

МАРИНА ГОЛІКОВА, полтавка
Приємно, що збільшилась кількість заходів, які проводяться на цьому полі і всі ми знаємо, що у вайберах шкільні групи працюють і влітку, і коли я щось тут бачу, швиденько пишу смс-ку і ті , хто дома, ті прибігають, а чому - ні.Це весело, це завжди цікаво.

Перемогла - дружба, а кожен учасник одержав грамоти, канцтовари та солодкі подарунки від організаторів.