Програма «Життя міста»

У розділі: 11496 відео | АрхівRSS
Представники громадської організації «Ділові українські жінки» у Полтаві організували зустріч активних жінок міста
661

Представники громадської організації «Ділові українські жінки» у Полтаві організували зустріч активних жінок міста

Чи легко бути бізнес-леді? Своїми секретами успіху на ниві підприємництва поділилася з діловими жінками Полтави генеральний директор Прем»єр Готель Палаццо Олена Шуліка. В дитинстві пані Олена писала вірші і мріяла стати журналісткою. Але несподівана хвороба батька змусила її рано подорослішати і обрати професію товарознавця, яка дала їй ті знання, які згодом знадобилися їй у самостійному житті і послужили надійним трампліном на шляху відкриття власної справи.

ОЛЕНА ШУЛІКА, генеральний директор Premier Hotel Palazzo
У каждого в жизни играет роль только он сам.Только он сам, надо просто уметь видеть обстоятельства, нужно уметь замечать шансы, нужно не пропускать возможности, только сам человек, его движение, его желание, его порывы, его эмоции, его чувства, его силы, его талант.

Олена Шуліка порадила всім жінкам реалізовувати свій потенціал до 45 років - це розквіт всіх можливостей. Саме до цього віку пані Олена встигла створити міцну сім»ю, народити двох доньок і набратися достатньо жіночої мудрості і досвіду для того, щоб завоювати гідне місце в бізнесових колах, авторитет серед підприємців і клієнтів і досягти вершини свого успіху як бізнес-леді. В своєму житті жінка вважає головним не гроші , а результат у будь-якій започаткованій справі.

ОЛЕНА ШУЛІКА, генеральний директор Premier Hotel Palazzo
Очень хочется, чтобы люди не боялись, очень хочется, чтобы люди не оглядывались назад.Очень хочется, чтобы люди не боялись какого-то осуждения чего-то мнения. Как бы что бы они ни делали хорошо, всегда найдется тот, кто скажет, что это плохо.Как бы плохо они не делали, всегда найдется тот, кто скажет, что это хорошо.Нужно прислушиваться только к своему внутреннему голосу, к своему сердцу, к своему желанию, к тому, что ты для себя хочешь и что делает тебя счастливым.Нада двигаться и не стоять на месте - вот и все и не бояться.

Організували зустріч представники громадської організації «Ділові українські жінки». Вони вважають, що полтавки повинні активніше розвивати власну справу, робити все, щоб бути корисними рідному місту і активно розбудовувати його, а також нести добро, любов та світло, як це робить Олена Шуліка.

НАТАЛІЯ ЛАТИШ, президент ГО «Ділові українські жінки» у Полтавській області
Мене вразило саме її щирість і її життєва історія, її життєвий шлях.Знаєте, коли ми бачимо такі зіркові історії, ми вважаємо, що все так легко дається на шляху.Але насправді я бачу, що це велика праця, це великий шлях, це була пожертва в якихсь питаннях власним життям, власними інтересами.І я бачу, щоб досягати цілей, треба діяти, мріяти, вірити і дуже багато працювати.

ДАР`Я СОТНІКОВА, директор ГО «Ділові українські жінки»
Я гадаю, що важливо робити те, що ти хочеш робити, відкинути усі лінощі, відкинути усі забобони, все, що кажуть люди, і як ти почуваєш, сподіватися на себе, на свої сили, на свій розум, постійно вдосконалюватись.Вчитися новому, зустрічатися з новими людьми, переймати цей досвід від інших. І головне - робити, просто не сидіти на місці, а далі діяти та робити.

В ході зустрічі ділові жінки Полтавщини обмінялися власним досвідом ведення бізнесу, поділилися власними секретами підприємницької діяльності.