Програма «Життя міста»

У розділі: 11496 відео | АрхівRSS
У Полтаві з`являться нові тролейбуси
624

У Полтаві з`являться нові тролейбуси

Полтава стала на крок ближче до отримання нових тролейбусів. 25 липня рада директорів Європейського Банку Реконструкції та Розвитку погодила підписання угоди і виділення 10 млн євро на придбання 40-ка нових тролейбусів. Крім цього планується реконструкція 3-х тягових підстанцій «Полтаваавтотранс».

Андрій Матковський, депутат міської ради
 «Закупівля 40 нових сучасних тролейбусів для полтави - це дуже важливий крок по створенню потужного комунального транспортного підприємства. Це вдвічі збільшиться кількість тролейбусів на вулицях нашого міста і полтавці більше не будуть заручниками приватних перевізників. А міська рада з одного боку може впливати і контролювати якість цих перевезень, а з іншого боку дотаціями ми можемо реагувати ціни і тримати їх найнижчими в Україні. Тому, це дуже важливий крок для нашого міста. Сподіваюсь, придбання ще додаткових 10 автобусів у цьому році дозволить нам запутити і програму «Місто без околись». Таким чином перевезення для всіх полтавців і гостей нашого міста у Полтаві буде відповідати уже сучасним нормам і це бьде комфортно полтавцям де б вони не жили в якому районі нашого міста.»

Наступний етап - підписання кредитної та гарантійної угод. Це планують зробити 30 липня. Для цього до міста завітають представники ЄБРР. Тим часом тролейбусне управління уже проводить тендер на закупівлю нового громадського транспорту для Полтави. Тролейбуси повинні бути сучасними, пристосованими для маломобільних груп населення та відповідати європейським стандартам