Програма «Життя міста»

У розділі: 11496 відео | АрхівRSS
Майбутні трактористи складали іспит у селі Бречківка
1112

Майбутні трактористи складали іспит у селі Бречківка

У селі Бречківка студенти Полтавської аграрної академії складали іспит на отримання водійських прав тракториста. Техніку для цього безкоштовно надала компанія «Бізон-Тех». Студентам уже демонстрували сучасні трактори. А зараз настав час молоді показати свої вміння.

Роман Столяренко, заступник керівника Департаменту с/г техніки в обл. компанії «Bizon Tech»
 «Сьогодні ми з студентами отримуємо перший практичний результат.» 
 «Ми і надалі співпрацюємо з ПДАА, з Республіканським рухом. Наша мета - поєднати науку, знання, підприємництво і громадськість. Тому ми не хочемо, щоб студенти виїжджали закордон, отримували там якісь роботи, ми хочемо, щоб нашу техніку обслуговували висококваліфіковані працівники.» 

На полігоні аграрної академії начальник відділу реєстрації сільськогосподарської техніки Держпродспоживслужби. Юрій Яценко разом з комісією приймає практичний іспит у студентів. Теорію вони уже успішно склали.

Юрій Яценко, начальник відділу реєстрації с/г техніки ГУ Держпродспоживслужби в обл.
 «Відділ здійснює реєстрацію с/г техніки, також приймає іспити і видає посвідчення тракториста-машиніста на території Полт. обл.» 
 «Згідно з листом аграрної академії комісія екзаменаційна приймає іспити у майбутніх трактористів-машиністів.» 

Окрім новенької сучасної техніки на полігоні і старі трактори. Студенти навчаються керувати обома. Адже, управління відрізняється.

Вадим Слизько, демонстратор с/г техніки компанії «Bizon Tech»
 «Зовсім інші системи, управління, як бачите кабіна - це нове. На жаль, наші студенти не мають змоги вчитись на тій новій техніці, яка у майбутньому їй дуже знадобиться.» 
 «Коли я працював інженером, мені було дуже важко перелаштувались з вітчизняної техніки на нову.» 

Павло Шпетний, сервісний інженер компанії «Bizon Tech»
 «Після закінчення аграрної академії.» 
 «Знайшов фірму «Bizon Tech» і влаштувався туди сервісним інженером. Дана техніка кваліфікує себе як доволі надійна, безвідмовна.» 

Іспит складають всього 35 студентів. Решта - практикуються у водінні трактору. Одна з них Тетяна. Навчається на тракториста-машиніста. Говорить, - це сімейна справа.

Тетяна Курда, студентка ПДАА
 «На такому тракторі це було вперше. Мені дуже сподобалося їздити на закордонній техніці. Раніше я їздила тільки на нашій техніці.» 
 «У майбутньому планую займатися цією справою і продовжувати аграрний бізнес України і Полтавської області.» 

Олександр Сівцов, старший викладач кафедри експлуатації машин та обладнання ПДАА
 «На факультеті інженерно-технологічному проводимо набір чи підготовку перепідготовку на тракториста-машиніста категорії А1, А2, В1. Це легкі трактори, важкі та зернозбиральні комбайни.»

Компанія «Бізон-Тех» готова співпрацювати з академією і надалі та надавати техніку для практичних навичок майбутніх трактористів-машиністів.