Програма «Життя міста»

У розділі: 11496 відео | АрхівRSS
Полтавська обласна лікарня провела прес-тур своїми відділеннями
2574

Полтавська обласна лікарня провела прес-тур своїми відділеннями

Незабаром у Полтаві з*являться 93 нових карети швидкої допомоги. Вони укомплектовані всім необхідним медичним обладнанням, навіть ЕКГ-апартами та дефібриляторами.

Віктор Лисак-директор Департаменту охорони здоров*я Полтавської ОДА
«Це ви бачите машини які пригнали, які заказані в рамках проекту Світового банку, парадленльно ми ще є в проекті державним щодо забезпечення транспорту оновленим»«Ми хочемо замінити наші машини ВАЗи, замінити всі Газелі і щоб всі машини були такого класу, ви запитаєте, що будемо роити в селі, як ви бачите всі машини, якраз передбачені для сільської місцевості, повноприводні»

А ось це вже приміщення операційного блоку нейрохірургічного відділення Полтавської обласної лікарні. Нещодавно тут з*явився нейрохірургічний мікроскоп та система нейронавігації Brainlab. Завдяки цим приладам лікарі тепер можуть планувати хірургічне втручання і чітко орієнтуватись в структурах головного мозкупацієнта.

Михайло Тончев-завідуючий нейрохірургічного відділення обласної клінічноїлікарні
«Хірург коли удаляє, баче в окулярах мікроскопа де він знаходиться, проекцію пухлини, куди він іде і плюс додатково на 2 екрани виводиться, де знаходиться інструмент хірурга і ми можемо не пошкоджуючи ділянки мозку прибрати цю пухлину»«Ця вся апаратура придбана за кошти Світового Банку по боротьбі з судинно-мозковими захворюваннями»

Також з*явився тут і ще один довгоочикуваний апарат , який має можливість низькотемпературної стерилізації.

Григорій Оксак-головний лікар Полтавської обласної лікарні

«Це низькотемпературний стерилізатор, цей апарат потрібен для стерилізації інструментарія, якого не можна стерилізувати звичайним способом при температурі 100 і вище градусів»

Крім того, за кошти світового банку придбано апаратуру ударно-хвильової терапії, призначеної для неінвазивного лікування хворих з ішемічною хворобою серця.

Костянтин Вакуленко, директор КП "Полтавський обласний кардіоваскулярний медичний центр"

"Простим язиком кажучи, апарат дистанційно масажує міокард, те місце, яке буде оброблене таким масажем, в ній проростають нові судинки капілярчики і поліпшується кровообіг, і ішемічна хвороба серця це судинна проблема серця, оце така ніша цього апарту"

Також, з*явилась у лікарні і лазерна установка, завдяки якій можна долати патологію центральної зони сітківки.