Програма «Життя міста»

У розділі: 14437 відео | АрхівRSS
День корейської культури у Полтаві
534

День корейської культури у Полтаві

День корейської культури у Полтаві. Таке свято влаштувала для старшокласників полтавських шкіл громадська організація «Всеукраїнське молодіжне спілкування». І це не випадково, - розповідають її представники, адже відомо, що нинішня молодь особливо захоплюється музикою і танцями цієї віддаленої країни. А тому підготували для школярів конкурси та вікторини про історію та народні традиції Південної Кореї.

ДЕНИС МАЛІНОВСЬКИЙ, представник ГО «Всеукраїнське молодіжне спілкування»
" Дуже велика є енергія молодих людей, яка повинна бути направлена в потрібне русло, щоб молоді люди могли правильно використовувати свій час, щоб вони могли стати видатними і щоб вони познайомилися і дізналися про культуру інших країн, щоб у них інший світогляд відкрився."

Представник організації Леонід Номерчук нещодавно повернувся із Південної Кореї.Каже, українська і корейська культура чимось схожі між собою, насамперед прагненням побудувати незалежну, заможну країну.

ЛЕОНІД НОМЕРЧУК, представник ГО «Всеукраїнське молодіжне спілкування»
" Південна Корея вона дуже гарно економічно розвинулась за дуже короткий час.І зараз дуже багато беруть як пролекцію цієї країни для того, щоб підняти або навчитися від них, яким чином вони так швидко здобули економічного розвитку.Коли ти туда поїдеш, ти можеш багато навчитися для себе."

Юна полтавка Марія Петрук давно захоплюється музичною культурою Південної Кореї і на святі виконала улюблену народну пісню.

МАРІЯ ПЕТРУК, полтавка
" Мені дуже подобається корейська музика.І через цю музику я почала цікавитися корейською культурою, тому я вже другий раз на цьому заході і мені подобається дізнаватись щось нове і цікаве. "

Присутні дізналися також багато чого цікавого із життя корейської молоді, яку представив на святі студент із Харкова Тек Мін.