Програма «Життя міста»

У розділі: 14437 відео | АрхівRSS
Куди поділося світло. Запитують жителі мікрорайонів Браїлки, Половки та авіамістечка.
133

Куди поділося світло. Запитують жителі мікрорайонів Браїлки, Половки та авіамістечка.

Вже кілька днів мешканці мікрорайонів Браїлки, Половки та авіамістечко повертаються додому ввечері у суцільній темряві. Як розповідають люди, світло зникло без попереджень та пояснень комунальних служб, і коли відновлять освітлення вулиць - невідомо.

 Галина, мешканка авіамістечка
"Свет пропал, по моим подсчетам, по моим наблюдениям, когда включили отопление, досрочно когда его включили – я так думаю, включили тепло, выключили свет. Ну сколько? Неделю, может быть, да? Несколько дней точно"

Єдине джерело світла - встановлені за власний кошт жителів мікрорайону ліхтарі у під’їздах та світло з вікон будинків. Вулиці ж потопають у темряві.

 Юлія, мешканка авіамістечка
"Ми з коляскою йшли, ми не могли пройти, нас машина чуть не збила. Це ж ужас – в нас по вулиці по нашій, це світла вообщє отам немає (вулиця Комарницького). І ми проходили з коляскою, дитину одвели у школу на англійську, а самі йшли, поверталися додому. Ми єлє пройшли, єслі чесно – це ж ужас! Машини літають – там же гаражі в тій стороні"

Усі люди, що живуть у мікрорайоні одноголосно визнають - відсутність освітлення вулиць викликає неабиякі незручності.

 Олександра, мешканка авіамістечка
"Коли гуляєш там один, коли йдеш з остановки додому, то буває іноді страшно, адже темно всюди"

 Галина, мешканка авіамістечка
"Темно, конечно, и вечером невозможно гулять там с колясочкой – темно и страшно. Даже мне, взрослому человеку, неприятно ходить"

 Марина, мешканка авіамістечка
"Ну, ввечері взагалі то страшно йти, но це в нас ніколи такого не було – вперше так, що немає вже пару днів світла, а взагалі тут освітлюють"

В управлінні звернень громадян міськвиконкому, куди телефонували мешканці авіамістечка, їм дали відповідь: причина відсутності світла - заборгованість підприємства електричних мереж зовнішнього освітлення «Міськсвітло». Додзвонитися до працівників підприємства нам не вдалось. У міськвиконкомі ж повідомили - борги "Міськсвітла" погасили і вже незабаром освітлення повернеться на вулиці.