Програма «Життя міста»

У розділі: 12449 відео | АрхівRSS
Засульський міст через річку Сула на Лубенщині продовжать реконструювати до кінця 2019 року
276

Засульський міст через річку Сула на Лубенщині продовжать реконструювати до кінця 2019 року

Збільшення статутного капіталу просить у обласної ради підприємство «Лубнитеплоенерго». Це питання розглянули на засіданні постійної профільної комісії.

Едуард Рева, начальник управління ЖКГ Департаменту будівництва, містобудування і архітектури та ЖКГ ОДА:

- Лубнитеплоенерго» попали в перелік підприємств, які на сьогодні мають ризик не отримати номінацію на опалювальний сезон. Нами підготовлено проект-розпорядження на поповнення статутного фонду на капітальні видатки «Лубнитеплоенерго» на загальну 10,6 млн.
Найбільш дискусійне питання порядку денного - про інформацію директора Департаменту будівництва, містобудування і архітектури та ЖКГ облдержадміністрації. Його заступник прозвітував - Засульський міст через річку Сула на Лубенщині продовжать реконструювати до кінця 2019 року. Раніше планували завершити будівництво ще до початку літа.

Олександр Слободян, перший заступник директора Департаменту будівництва містобудування і архітектури та ЖКГ ОДА:

- В кінці жовтня 2018 року ТОВ «Мостопроект» надав розроблену робочу документацію. Разом з тим, у результаті розгляду наданої робочої документації виявлено зміну, передбачену затвердженою попередньою стадією проектних рішень, без погодження з Департаментом.
Як зазначає Олександр Слободян, на запит Департаменту проектна організація корективи вносити відмовилась. А в липні цього року взагалі припинила авторський нагляд. Зараз будівельні роботи виконуються, за цим слідкує інша проектна організація. Почуте обурило голову комісії Ігора Сірика.

Ігор Сірик, голова постійної комісії ОР:

-Заплатили кошти, а організація відмовилась вносити корективи. Гроші пропали. Проекта нема. Нічого нема. Секундочку. Реакції - нуль. Суддів нема, позовів нема, звернення до поліції немає.
На засіданні вирішили звернутись до правоохоронних органів, аби з’ясувати, куди витрачаються бюджетні кошти і чому немає реакції обласного управління капітального будівництва на таке ставлення до роботи проектної організації.