Програма «Життя міста»

У розділі: 14815 відео | АрхівRSS
У ПолтНТУ презентували роботу нового факультету
1310

У ПолтНТУ презентували роботу нового факультету

У Полтавському національному технічному університеті презентували роботу нового структурного підрозділу ПолтНТУ – факультету фізичної культури та спорту. У рамках цього відбулась прес-конференція. Ректор ПолтНТУ Володимир Онищенко зауважує: це честь приймати кращих спортсменів та ректорів вищих навчальних закладів. Додає: тримати першість - відповідально і почесно.

Володимир Онищенко, ректор ПолтНТУ імені Юрія Кондратюка:

- Саме сьогодні Полтава і Полтавська область стала центром студентського спорту. Минулого року – це був Харків, для нас - це почесна випала місія приймати кращих спортсменів, ректорів вищих навчальних закладів, спортсмени, яких представляли на міжнародних змаганнях. У березні-місяці, відкриваючи цей спортивний корпус, ми презентували можливість і перспективу відкриття нового факультету і це відбулося, 1 вересня ми здійснили набір, перший, на факультет фізичної культури і спорту і, віднині, 20 вересня буде Днем факультету фізичної культури і спорту.

Це не просто бажання відкриття нового факультету, - зауважує ректор ПолтНТУ Володимир Онищенко, цьому передувала багаторічна системна робота і щира підтримка спортивних ініціатив.

Володимир Онищенко, ректор ПолтНТУ імені Юрія Кондратюка:

- Ми маємо, на сьогоднішній день, спортивний корпус, в якому є лабораторія кіберспорту, лабораторія рг-терапії, чудовий зал спортивного більярду, спортивно-бальних танців, черлідингу і більше тридцяти спортивних секцій, в яких беруть учать і займаються більше, ніж півтори тисячі наших студентів, але важливим є те, що з початку цього року, з перших днів роботи факультету, ми маємо трьох чемпіонів світу.

Також у рамках Міжнародного дня студентського спорту відкрили спортивний майданчик з вуличними тренажерами.

Сучасне обладнання, враховуючи зручне розташування, може, займатися одночасно близько дванадцяти одночасно студентів.

Студенти ПолтНТУ продемонстрували як займаються на нових тренажерах.

Софія Тараненко, студентка першого курсу ПолтНТУ:

- Я в захваті від цього майданчика, це, насправді, те, чого дуже довго хотіли студенти, прагнули до цього. Будемо удосконалювати свої дії, щоб показувати більший клас.

Університет продовжує осучаснюватися, створювати комфортні умови для студентів і впевнено тримає першість серед вишів Полтавщини.