Програма «Життя міста»

У розділі: 14815 відео | АрхівRSS
Депутати міської ради в екстреному порядку скликають сесію
1006

Депутати міської ради в екстреному порядку скликають сесію

Нова коаліція у надзвичайному порядку збирає позачергову сесію. Погоджувальна нарада голів фракцій проводиться чи не серед ночі, на якій приймається рішення провести позачергову сесію 4 жовтня, – розповідає депутат міської ради Володимир Корчака, який взяв участь у засіданні. У порядку денному – 69 питань. Серед яких – зміни до бюджету, внесення змін до цілого ряду міських комплексних програм.

Володимир Корчака, депутат Полтавської міської ради:

- Сесія на погоджувальній раді збирає засідання за 4 робочі дні, фізично неможливо розглянути та проаналізувати усі ці проекти рішень за такий короткий проміжок часу. Складається враження, що у такий спішний спосіб, планують роздерибанити міський бюджет.

Більше того, вже впродовж останніх трьох місяців стала абсолютно непрогнозована фінансова політика, так званої, нової коаліції Рідного міста, Батьківщини та СДП. Гроші в незрозуміло якому ручному режимі кидаються з запланованих статей на незрозумілі витрати. Підрядникам будівельних організацій затримуються кошти, натомість - збільшується фонд заробітних плат керівників-чиновників, програма ЖКГ не виконується: плановані ремонти дахів, тротуарів, підвалів – всьому цьому команда: «Стоп!»

- Рік тому ми все це проходили, – говорить депутат міської ради Володимир Корчака. Саме тоді через порушення регламенту та небажання міського голови прислухатися до думки решти депутатського корпусу, рада відправила у відставку очільника міста.