Програма «Життя міста»

У розділі: 14342 відео | АрхівRSS
У Полтаві відзначили Всеукраїнський день бібліотек
1040

У Полтаві відзначили Всеукраїнський день бібліотек

Сьогодні, 30 вересня, відзначається Всеукраїнський день бібліотек. Для декого бібліотека є джерелом інформації, для інших - це місце, де можна спокійно попрацювати. У це свято для всіх охочих полтавців в обласній бібліотеці імені Котляревського влаштували ряд заходів.

Тетяна Зеленська, директор Полтавської обласної універсальної наукової бібліотеки імені І. П. Котляревського:

- Кожна людина, ким би вона не стала, не могла б стати не політиком, не громадським вченим, ні гарним вчителем, якби вона не працювала з книгою і бібліотекою. Виставки і нових надходжень, і старих видань в бібліотеці, ми на гостини запросили наші видавництва.

Завітала на захід директор Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської облдержадміністрації Вікторія Пилипенко. Говорить: бібліотека - це місце, де можна відпочити і отримати нові знання .

Вікторія Пилипенко, директор Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської ОДА:

- Департамент долучається не тільки до таких акцій і того, що стосується книги, а й одним із напрямком роботи Департаменту є видавнича справа, в свої роботі ми маємо кілька проектів, які реалізуємо на підтримку української книги.

Презентували у це свято кращі та нові книги не одне видавництво.

Олексій Петренко, директор видавництва «АСМІ»:

- Я б рекомендував всім відвідувачам, всім полтавчанам придбати книги по краєзнавству - це вся область, це і Шишаччина, це і Глобинщина і всі райони області - це знайомство з рідним краєм .

Нині у Полтавській обласній бібліотеці імені Котляревського знаходиться більше восьмисот тисяч книг .