Програма «Життя міста»

У розділі: 13942 відео | АрхівRSS
Освітян вітали з професійним святом
573

Освітян вітали з професійним святом

У Полтаві привітали з професійним святом освітян. Представники облдержадміністрації висловили педагогам слова вдячності та побажали наснаги на майбутнє.

Олег Пругло, виконувач обов’язків голови облдержадміністрації:

- Креативні люди, тому важко підібрати слова подяки, які хочеться. Моя мама - вчителька, тож для мене свято освітян - особливе. Тож, бажаю всім працівникам освіти такого настрою, як зараз погода. Щоб ваші учні та вихованці, яким ви віддаєте свою душу, шанували.

Привітала освітян і директорка Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Олена Харченко.

Олена Харченко, директорка Департаменту освіти і науки облдержадміністрації:

- Дякую всім працівникам освіти за високе служіння обраній справі, кожен з Вас несе відповідальність за тих, кого вчить і виховує і, перш за все, несе відповідальність за самих себе, за своє професійне зростання, за право нести високе звання педагога.

Освітянам вручали грамоти та премії. Художній керівниці Полтавського палацу дитячої та юнацької творчості Олені Рагуліній присвоїли почесне звання «Заслужений працівник освіти України».

Олена Рагуліна, художній керівник Полтавського палацу дитячої та юнацької творчості:

- Перш за все, я хочу, щоб діти були вихованими, а потім вже були чемпіонами, я завжди кажу, що перше - це людина, а потім вже її досягнення. Так і трапляється, що у нас і діти хороші, і досягнення високі.

На урочистостях і директор Гадяцького обласного наукового ліцею-інтернату імені Кочергіна пані Ольга. 35 років присвятила викладанню. Ділиться секретом педагогічної тактики.

Ольга Беседа, педагог:

- Дітей поганих і не талановитих немає, всі діти хороші і талановиті, але до них завжди потрібно знайти підхід, а підхід один: їх треба просто любити. Напевно, на це вплинули мої перші педагоги, які мене навчали, бо вони були для нас авторитетом і залишаються по сьогоднішній день.

Привітали освітян і колективи художньої самодіяльності.