Програма «Життя міста»

У розділі: 13942 відео | АрхівRSS
Відкрили виставку дитячого малюнку «Чую серцем»
299

Відкрили виставку дитячого малюнку «Чую серцем»

У залі дитячої творчості імені Саші Путрі Полтавського художнього музею відкрити виставку дитячого малюнку під назвою «Чую серцем». Ініційована вона «Фондом захисту і підтримки талановитих дітей імені Анатолія Кукоби. В експозиції роботи юних художників, вихованців Полтавської спеціалізованої школи-інтернату.

Ольга Курчакова, директор Полтавського художнього музею імені Миколи Ярошенка:

- В нашому музеї стартує інклюзивний проект, який ми готуємо з тими дітьми і він буде тривати рік. А сьогодні під патронатом Фонду підтримки та захисту талановитих дітей відкрита виставка малюнків цих дітей, які навчаються в спеціалізованій школі.

Це перша виставка дітей Полтавської спеціалізованої школи-інтернату. Діти доклали чимало зусиль, аби передати свої враження та емоції на папері.

Мета виставки - підвищення толерантності українського суспільства до людей з особливими потребами; усвідомити, що люди з вадами слуху - такі ж талановиті і можуть повноцінно проявити себе в світі, якщо створити для цього належні умови. Також організатори прагнуть підвищити віру учасників виставки у свої сили і здібності.

Виставка дитячої творчості буде тривати до 13 жовтня.