Програма «Життя міста»

У розділі: 14815 відео | АрхівRSS
IT для всіх: що готує IV конференція INSANEBYTE для жителів Полтавщини
858

IT для всіх: що готує IV конференція INSANEBYTE для жителів Полтавщини

2 листопада у Полтаві відбудеться IV конференція INSANEBYTE. ІТ-подія збере не лише профільних спеціалістів, а всіх, хто цікавиться галуззю. Наразі триває реєстрація на конференцію. Цього року вона зможе прийняти 500 учасників.

Конференція складатиметься з трьох потоків – технічного, бізнесового та продуктового. На учасників заходу чекають доповіді від експертів з найбільших ІТ-компаній Києва, Харкова, Черкас, Дніпра, Львова.  Це практикуючі програмісти, керівники IT-компаній, засновники стартапів, юристи, фінансисти, аналітики, які відкриті для нових знань та досвіду і готові ділитися ним з полтавцями та гостями міста. 

«Головна мета конференції  – привернути увагу до сфери ІТ на Полтавщині, створити IT-спільноту в регіоні. Це затребувана галузь, яка стрімко розвивається, на неї є попит в Україні і за кордоном. На Полтавщині є багато талановитої молоді, яка може і хоче розвиватися сама і розвивати весь регіон у цьому напрямку», - каже один зі співорганізаторів конференції Євгеній Мригін.

Організатори зазначають, що чекають на всіх активних жителів області, які працюють, цікавляться, хочуть вчитися і розвиватися в IT сфері. Або ж шукають партнерів у цій сфері для спільних проектів. Наприклад, навчальні заклади тут можуть познайомитися з ІТ-компанії та організувати спільні навчальні курси для студентів.

Такою можливістю після попередньої конференції INSANEBYTE у Полтаві уже скористалися Полтавський  політехнічний коледж і Полтавський університет економіки і торгівлі.

На учасників чекає воркшоп з робототехніки для початківців та OnAir активності - дрони, віртуальна реальність. 

Після завершення доповідей, о 15 годині, почнеться панельна дискусія з ІТ спільнотою області та з представниками ІТ-кластерів з інших міст. На ній хочуть обговорити подальше структурування галузі в регіоні та можливість створення кластеру Полтавської області в майбутньому. 

Конференція відбудеться 2 листопада з 9 до 17 години у виставковій залі Полтавського Міського Будинку Культури (Майдан Незалежності, 5). 

Для участі необхідно попередньо зареєструватися за посиланням https://www.insanebyte.com/#register Реєстрація та участь у конференції абсолютно безкоштовні.

Подія у Facebook - https://www.facebook.com/events/2443393765889729/