Програма «Життя міста»

У розділі: 13942 відео | АрхівRSS
У Полтаві мітингують: підприємці проти законопроєкту про детінізацію розрахунків у сфері торгівлі та послуг
447

У Полтаві мітингують: підприємці проти законопроєкту про детінізацію розрахунків у сфері торгівлі та послуг

У Полтаві цієї неділі під стінами обласної державної адміністрації містяни підтримали акцію, яка відбувалась майже по всій Україні «Ні капітуляції». А сьогодні на цьому ж місці зібралися з гаслами «Ні закону 1053-1 і 1073». Підприємці прийшли з вимогою відмінити ці закони, адже вважають, що це тиск на бізнес. Як пояснили мітингарі, нововведення передбачають запровадження касових апаратів навіть у маленьких крамницях, а всі чеки потрібно буде направляти до податкової і платити з кожного податок.

Сергій Ларін, підприємець:

- Меняется норма закона, получается надо вести не только кассовый учет, а еще и товарный учет, откуда берутся товары, вводить эти товары и это ежедневные учеты. Надо бухгалтера нанимать потому что, возможно, там какие-то планы счетов введут.

Пані Ліна теж підприємець. Має три магазини. Говорить: ухвалення законів знищить її невеликий бізнес.

Ліна Кривоколіско, підприємець:

- Це фінансове навантаження, це ще навантаження часове. Мені не вистачає для того, щоб тримати свої магазини, тому що кожному магазину я віддаю дуже багато часу, якщо мені ще прийдеться кодувати товар, слідкувати за тим, щоб правильно робили і відправляли ці чеки, тримати склад.

Нагадаємо, 20 вересня Рада ухвалила закон про детінізацію розрахунків у сфері торгівлі та послуг і про реєстратори розрахункових операцій у смартфоні, а також схвалила відповідні зміни до Податкового кодексу України .