Програма «Життя міста»

У розділі: 13942 відео | АрхівRSS
3 мільйони заклали, а відремонтувати не встигли: дитячий садочок заливає дощами
504

3 мільйони заклали, а відремонтувати не встигли: дитячий садочок заливає дощами

Дитячий садочок №2 «Віночок», що на Леваді, затопило. Вода тече стінами. Її вимочували ганчірками та викручували у відра, - розповідає мама 2-річного сина Олександра. Аби доглядати за дитиною, змушена брати відпустку.

Олександра Ісаєва, мама вихованця ДНЗ №2 «Віночок»: 

- Він хоче до садочка. Кожного ранку прокидається. Питає «мама, ми йдемо?» - «Ні, ми не йдемо». Він починає плакати. Бо ми хочемо спілкуватися з дітками. Що робити далі - ми не знаємо. Скільки цей буде продовжуватися ремонт. Чи місяць, чи 2 чи 3. Це йде в зиму, 100% буде пліснява, грибок.

З міського бюджету на ремонт даху передбачено 3 млн. 200 тис. грн. Замовник - управління освіти. Профільна заступниця міського голови, представниця «Рідного міста» Світлана Нестуля говорить, - тепер на час капітального ремонту батьки можуть перевести дітей до сусідніх садочків.

Світлана Нестуля, заступниця міського голови:

- Я чула від батьків, що потрібно працювати. Без питань. Всім батькам потрібно працювати. Ми готові прийняти всіх дітей. Ось є поряд 36 садочок, далі поряд є 2 садочок. Тобто, на Леваді у нас є садочки.

Ремонт покрівлі садочку почали запізно через затримання з допуском, - зізнається керівник підрядної організації Григорій Петрушко. Завершити повинні до кінця року. А капітальний ремонт через завдані збитки планують власним коштом.

Григорій Петрушко, керівник підрядної організації: 

- Коли допуск до роботи дали. Поступили якісь гроші, передоплата на матеріал, тоді почали працювати. Плюс погодні умови і от результат.

Батьки звертались за допомогою і до депутата міської ради Олександра Глазова. Той говорить, - сам виїжджав на місце, спілкувався з батьками та вихователями. Виявилось, - садочок затоплює уже не вперше. Деталі приховувались.

Олександр Глазов, депутат міської ради:

- Це недопрацювання, особливо заступника міського голови з гуманітарних питань. Адже, вона прозвітувала про готовність навчальних закладів до навчального року. Зараз - жовтень. Але, як виявилось, зараз дитсадочок без покрівлі. Яким чином можна було констатувати, що готові всі навчальні заклади, якщо така проблема існує.

Загалом у садочку №2 «Віночок» виховується 350 діток.