Програма «Життя міста»

У розділі: 13942 відео | АрхівRSS
Студенти Луганського національного університету імені Шевченка проходять практику на телеканалах «ІРТ» та «Місто+»
304

Студенти Луганського національного університету імені Шевченка проходять практику на телеканалах «ІРТ» та «Місто+»

На телеканалах «ІРТ» та «Місто+» не тільки телевізійна сфера, а ще і наукова. Телеканали - навчальна база для студентів Луганського національного університету імені Шевченка. Найближчі п’ять тижнів для чотирикурсників тут проходитиме практичний інтенсив.

- Програма «Життя міста». Я її ведуча Анна Пастушенко.
- На цьому програма «Життя міста» добігла кінця.


Анна Пастушенко, студентка ЛНУ імені  Т. Шевченка:

- Нам показали студію, нам показали камери, нам показали телесуфлер, як знімати, як знімаються телепередачі. Мені сподобалось, мені цікаво. Важко читати з телесуфлера, читати незнайомий текст, але я думаю з практикою це все приходить.

Один день на каналі та емоцій повно. І це не проста практика, а щось більше, - ділиться враженнями студент ЛНУ імені Шевченка Євгеній Максименко.

Євгеній Максименко, студент ЛНУ імені Т. Шевченка:

 - Цікаво, я раніше ніколи не був на телестудії . Я не знав, як це все створюється, це доволі цікаво, дивиться як створюється сюжет. Це цікаво, з однієї сторони одні новини, з іншої друге, це дуже компактно.

Керівник практики - головний редактор телеканалів «ІРТ» та «Місто+» Ольга Юровська зауважує: теоретичні знання добре, але практичні - те, що допоможе студенту остаточно зрозуміти чи правильно він обрав свою професію.

Ольга Юровська, головний редактор телеканалів «ІРТ» та «Місто+»:

- Телебачення, як жодна інша професія, потребує практики, тому що чотири роки вивчати теорію і не підкріпити це практичними знаннями це просто неможливо. Я дуже хочу, щоб ці студенти, які побувають на телеканалі «ІРТ» вони полюбили телебачення, вони зрозуміли, що це чарівний світ, незважаючи, що він складний він вимагає багато-багато людських і професійних якостей, але він неймовірно захоплюючий.

Передати максимально весь досвід - не просто, та старатимуться, - розповідає, директор телеканалів «ІРТ» та «Місто+» Ігор Кужик.

Ігор Кужик, директор телеканалів «ІРТ» та «Місто+»:

- Ті знання, що сьогодні надають у вузах для студентів і ті знання, які їм будуть необхідні при безпосередній роботі - вони відрізняються. Коли людина приходить на безпосередньо своє місце роботи там вимагають зовсім інше. Ми завжди виступали за те, щоб журналісти, які навчалися у наших вузах, приходили, дивилися, вчилися і практикувалися на нашому підприємстві. І не один студент вже працює в нас, які потім виростають і йдуть далі.

Ігор Кужик говорить: практика - це й спосіб одразу обрати своє місце роботи, і додає - телеканали «ІРТ» та «Місто +» завжди готові до співпраці з креативними і цілеспрямованими.