Програма «Життя міста»

У розділі: 13942 відео | АрхівRSS
В обласній клінічній лікарні імені Скліфосовського реконструювали приміщення хірургічного та торакального відділень
459

В обласній клінічній лікарні імені Скліфосовського реконструювали приміщення хірургічного та торакального відділень

Реконструкція Полтавської обласної клінічної лікарні, яка розпочалася на початку 2019 року, триває . Завершене оновлення хірургічного корпусу, якого чекали близько 40-ка років, - приміщень хірургічного та торакального відділень. Тут замінили електричні мережі, мережі каналізації та водопостачання, вмонтували вентиляційні системи, системи відеоспростереження, провели слаботочну мережу та закупили сучасне медичне обладнання. Усього на оновлення приміщень лікарні було виділено обласної радою близько 36,5 мільйони гривень. Тимчасово Виконуючий обов’язки голови ОДА Олег Пругло наголосив, - після оновлення відділень інтенсивність лікування збільшилася удвічі.

Олег Пругло, тимчасово виконувач обов’язків голови ОДА:

- Ми можемо говорити про нейрохірургію, там, фактично, койки зменшились на треть, а пролікованих збільшилось вдвічі. Тому цей процес, вважаю, дуже правильний, ми гроші виділяємо з обласного бюджету. Тут витрачено 36,5 млн. Ви бачите, тут технологічні приміщення. Дійсно, я ж кажу, якщо заходе пацієнт, то він розуміє, що попав у зовсім іншу історію і розуміє, що тут нададуть, навіть по зовнішньому вигляду видно, що тут працюють фахівці, які вміють, знають і дійсно нададуть допомогу.
У хірургічному відділені передбачено 6 палат по 5 ліжко-місць, 4 палати - по 2 та 2 палати - по одному ліжку. Також тут розташовано: кабінети завідуючого відділенням, старшої медсестри, кабінет пристрою захисного відключення, роздягальня, кімната відпочинку та побутова кімната. Головний лікар обласної лікарні Григорій Оксак поділився, - лікарня зведена у 1978 році і відтоді капітальних ремонтів не проводилися. Каже, - під час проведення перевірок було багато зауважень, щодо несанітарних умов, тому він та увесь колектив лікарів задоволені такої роботою будівельників.

Григорій Оксак, головний лікар Полтавської обласної клінічної лікарні імені М. В. Скліфосовського:

- Я щиро вдячний будівельникам за оперативність роботи, вважаю, такі об’єми зробили за короткий термін. Зроблені капітальні видатки, окрім того, що є гарні умови для перебування, тут все обладнання нове. Сюди приходять співробітники з попередніх відділень і ми кажемо, що ніяких обладнань не беремо. Це нове обладнання, гарні темпи, будівельники реагували на наші побажання, те що ми просили щось удосконалити, якісь нюанси по ремонту - це все будівельники брали до уваги і ми зараз бачимо якісний ремонт відділень.
Зараз у планах - будівництво нового корпусу невідкладних станів.