Програма «Життя міста»

У розділі: 13892 відео | АрхівRSS
Винними у смерті дівчини, яку покусали собаки, можуть бути службові особи міської влади – Поліція Полтавщини
1325

Винними у смерті дівчини, яку покусали собаки, можуть бути службові особи міської влади – Поліція Полтавщини

Ось тут, поблизу ставка, що на вулиці Лесі Українки, зранку 12 жовтня зграя собак напала на 25-річну дівчину. Коли патрульні приїхали на місце події, потерпіла лежала у чагарнику і її шматували собаки. Через добу у Полтавській лікарні молода жінка померла.

Поліна Ларіна,головний спеціаліст відділу комунікацій ГУ НП Полтавщини:

- За фактом її смерті відкрито кримінальне провадження. Поліція почала необхідні слідчі дії. Ми очікуємо на висновок лікарів, щоб дізнатися, яка була причина смерті . На момент доставляння жінки до лікарні, у неї було діагностовано переохолодження, а також наявність численних пошкоджень від укусів тварин.

Винними можуть бути і представники міської влади, - говорить Поліна Ларіна.

Поліна Ларіна, головний спеціаліст відділу комунікацій ГУ НП Полтавщини:

- Поліція очікує на висновок лікарів, після цього поліція буде відповідно клопотати до органів місцевого самоврядування про вжиття заходів відносно тварин, а також вирішиться питання щодо внесення відомостей до єдиного реєстру досудових розслідувань за фахом службової недбалості службових осіб міської влади.

Натомість полтавці, що мешкають за адресою вулиці Лесі Українки не приховують: зграя собак бігає тут постійно. Загибла дівчина - не перша їх жертва.

Світлана Колісник, мешкає за адресою вул. Лесі Українки:

- Соседей наших кусали, одна девочка шла с института, бегали собаки, но они одни и те, похожи более на бойцовских. И одна женщина шла ее, тоже покусали.

Нині поліція та експерти встановлюватимуть, що саме стало причиною смерті: рани від укусів чи переохолодження.