Програма «Життя міста»

У розділі: 14757 відео | АрхівRSS
Підвела проводка: названа причина задимлення наукового ліцею №3
377

Підвела проводка: названа причина задимлення наукового ліцею №3

Учнів наукового ліцею №3 у Полтаві евакуювали з уроків. О 8:30 ранку 22 жовтня працівники школи побачили задимлення та іскри на фасаді з двору. Викликали рятувальників та за для безпеки вивели всіх з приміщення. Як з’ясувалось, - сталось коротке замикання проводки.

Світлана Рибалко, речниця ГУ ДСНС у Полт. обл.
 «Плавилась сама ізоляція цього електропроводу поблизу ліхтаря. Без подальшого уже горіння рятувальники піднялися на автодрабині, переконалися, що загоряння не перекинеться на покрівлю. Тобто, там ніякої небезпеки немає поширення вогню і після цього просто бойові караули були повернення до місця дислокації.» 01:39

Уроки продовжили проводити у звичному режимі менше, ніж за пів години після евакуації, - розповідає директорка ліцею Ірина Гринь. Проте, поки що без світла.

Ірина Гринь, директорка наукового ліцею №3
 «Ходимо дзвонимо у дзвоник. Ну і створили такий навчальний процес, щоб діти могли не зашкоджуючи очам, бо не скрізь є можливість відповідного освітлення, слухали вчителів. Але діти навчаються, процес триває і завтра буде все гаразд, завтра всі повертаються на роботу в освітлені кабінети.»

Учнів ситуація не злякала. Задимлення знімали на телефони.

 «Все добре, у школі ніхто не постраждав.» 

Тим часом працівники «Полтаваобленерго» замінюють частину пошкодженої проводки. Як запевняють у ДСНС - зараз дітям нічого не загрожує. Будівля ліцею безпечна.