Програма «Життя міста»

У розділі: 14757 відео | АрхівRSS
Опалювальний сезон у Полтаві розпочнеться 28 жовтня
359

Опалювальний сезон у Полтаві розпочнеться 28 жовтня

Опалювальний сезон у Полтаві розпочнеться 28 жовтня. Відповідне рішення ухвалили під час засідання міськвиконкому.

Володимир Запара, член міськвиконком "Розпочинається робота, яку за кілька днів зроблять і місто буде з опаленням."

На засіданні міськвиконкому виділили кошти за програмою «Турбота». Команда Андрія Матковського активно підтримала це рішення . Увагу приділили інвалідам, учасникам АТО та хворим дітям. Окрім цього виділили кошти для встановлення індивідуального опалення. Нагадаємо, що Укрзалізниця відмовилася від опалення будинків на вулиці Деповській, 2, 4 та сусідніх будинках, в яких живуть родини залізничників. Щоб люди не залишилися без тепла взимку, місто вирішило допомогти їм встановити індивідуальні котли в кожну квартиру.

Володимир Запара, член міськвиконкому"Це виділення коштів інвалідам, дітям на підтримку, на лікування для придбання ліків . Також продовжується Деповська 2,4 - це в нас для опалювальних систем виділені кошти. "

Також, проведуть виплату матеріальної допомоги до Дня працівника соціальної сфери і до Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва на загальну суму понад два мільйони чотириста вісімдесят дві тисячі гривень, тобто, допомогу отримають 3547 людей.