Програма «Життя міста»

У розділі: 14757 відео | АрхівRSS
Друге підготовче засідання справи за позовом Сергія Капліна пройшло у окружному адмінсуді
353

Друге підготовче засідання справи за позовом Сергія Капліна пройшло у окружному адмінсуді

Сергій Каплін продовжує боротьбу із високими зарплатами полтавських чиновників. Він обурений, що на утримання 533 працівників Полтавського виконкому витрачається 4 мільйони доларів. Друге підготовче судове засідання справи за позовом Сергія Капліна, який вимагає скасувати високі зарплати керівництва Полтави, було безрезультатно закрито. Через те, що політик висловив свою недовіру до одного судді із суддівської колегії - пану Ігору Шевякову. Свою підозру обґрунтовує.

Сергій Каплін позивач 
«Я вважаю, що суддя Шевяков не має права об’єктивно судити дану справу. Ну і більше того, якщо буде потрібно, якщо буде недостатньо аргументів для того, щоб забезпечити такий відвід. Я можу надати додаткову інформацію, як власне здійснювався перебіг процесу, який стосувався поверненню старого тарифу на проїзд. І яка була безпосередньо участь даного судді і вплив однієї із партій, які представлені фракцією у міській раді»

Сергій Каплін упевнений суддя Шевяков пов'язаний дружніми стосунками з керівником полтавського адмін суду - Сергієм Удовіченком, сином ексгубернатора, за часів Януковича, Олександра Удовіченка. Тому про справедливий суд- говорить Сергій Каплін, - і не мріє.

Сергій Каплін позивач 

«Ви прекрасно розумієте, що керівник суду - Сергій Удовіченко, скоріше поставив задачу суддям, які розглядають дану справу, щоб вони максимально затягували розгляд цієї теми і встановлення законності. Доказ і мотивація усіх суддів - зрозуміла»

Після десятихвилинної наради суддівської колегії, суддя Наталія Алєксєєва виголосила рішення.

Наталія Алєксєєва суддя 
«Зупинити до вирішення заяви позивача про відвід судді. Передати справу для вирішення заяви про відвід іншому складу суду у порядку встановленою частиною 1. ст.31 кодексу адміністративного судочининства України. Ухвала оскарженню не підлягає, набирає законної сили з моменту її проголошення»


Таке рішення суддівської колегії ще більше відтягне розгляд справи про скасування високих зарплат полтавських чиновників - говорить Сергій Каплін.