Програма «Життя міста»

У розділі: 14757 відео | АрхівRSS
У стінах міської ради відбулось засідання робочої групи з питань партиципаторного бюджетування
251

У стінах міської ради відбулось засідання робочої групи з питань партиципаторного бюджетування

Деякі представники міської ради гальмують роботу реалізації проектів «Бюджет участі»,-розповів депутат Полтавської міськради Олександр Глазов на засіданні робочої групи з питань партиципаторного бюджетування в місті. Там провели аналіз проектів, які відмовилось проводити управління капітального будівництва.Новопризначений голова робочої групи "Бюджет участі" Вадим Ямщиков відмовився очолювати робочу групу. Замість нього провів засідання Олександр Глазов, якого тиждень назад усунули від головування без жодних причин та пояснень.

Олександр Глазов, депутат Полтавської міськради "Деякі чиновники в міськраді роблять усе можливе, щоб закрити програму громади.Управління капітального будівництва відмовляються від роботи в напрямку реалізації проектів «Бюджету участі», в напрямку реалізації самої програми міської і в подальшому функціонуванні проекту"Бюджету участі». Також є ситуація, коли заступники міського голови перший із питань ЖКГ висловлюють свої думки в напрямку того, що проект «Бюджет участі» не потрібний і , що туди подаються недоцільні проекти-це не правильно ."

Олександр Глазов говорить: щоб захистити права полтавців , їхні думки та ідеї члени робочої групи намагалася розглянути всі проекти. Адже, якщо мешканці подають ці проекти, то значить їм це необхідно .

Олександр Глазов, депутат Полтавської міськради
 "Якщо за проекти проголосувала така кількість і вони вже є переможцями наша міська рада та управління зобов’язані зробити все можливе для того, щоб його реалізувати в майбутньому. Зараз просто спеціально затягують, створюють перепони і робиться все, щоб не реалізовувати ці проекти і щоб нові проекти не реалізовувати у майбутньому." 


Конкурс став своєрідним зрізом, який показав, чого не вистачає полтавцям,-зауважує член робочої групи «Бюджету участі» Олег Слизько. Додає:цю ініціативу людей зрозуміти просто, нині ж механізм партиципаторного бюджетування у Полтаві дає збій.

Олег Слизько, член робочої групи «Бюджету участі» у Полтаві " Дуже багато ініціатив людей міська влада не приймає , хоча повинна це робити, відмовляється від виконання своїх посадових обов’язків. В широкому плані , розумінні - це віддаляє людей від влади, від будь-якого розвитку , це знижує довіру людей до влади міста Полтава. Ці дії гальмують розвиток нашого міста. "

Намагалася розглянути всі проекти,-говорить член робочої групи «Бюджету участі» Юлія Городчаніна.

Юлія Городчаніна, член робочої групи «Бюджету участі» у Полтаві " Виникало багато дискусій, але вони стосувалися власне не тих проектів, які допущені до голосування , а по тим, які виникали питання і власне ми намагалися розглянути проекти на користь авторів звісно і спробували прокомунікувати з розпорядниками коштів, хто може реалізувати ці проекти, тому що потрібно підтримувати ініціативи мешканців ,а не власне відмовляти . "

Олександр Глазов зазначив: вся робоча група звертається до заступників міського голови з вимогою надати пояснення причин не виконання даної роботи. У разі не надання пояснень робоча група буде звертатися до правоохоронних органів. Наступне засідання відбудеться 30 жовтня.