Програма «Життя міста»

У розділі: 13892 відео | АрхівRSS
Студенти ПолтНТУ розповіли, чи пішло тепло по батареям закладу
1435

Студенти ПолтНТУ розповіли, чи пішло тепло по батареям закладу

У стінах Полтавського національного технічного університету тепло та затишно, адже з початку тижня розпочали опалювальний сезон. Виміряє температуру тепла у приміщенні пані Наталія.

Наталія Магас, доцент кафедри архітектури та будівництва ПолтНТУ:

- Якщо виміряти пірометром він нам зараз показує 20, 6 градусів тепла - це температура приміщення у повітрі. Початок опалювального сезону у нас йде нормально, гарно. В нашому університеті завжди відносяться до цього дуже гарно у нас тепло і в приміщеннях навчального закладу і в гуртожитках.

- Прилад, який називається тепловізор він знімає температуру з поверхні будь-якого приладу і з будь-якої поверхні він показує 37, 5 градусів.

Задоволені затишком і теплом в аудиторіях і ці студенти. Говорять : такі умови сприяють гарному навчанню.

Ірина Лобко, студентка 3 курсу ПолтНТУ:

- В аудиторіях дуже тепло і комфортно навчатися, у нас завжди взимку тепло. Адміністрація університету завжди піклується про те, щоб було комфортно в аудиторіях, не зважаючи на те, що на вулиці поступово стає прохолодніше у нас завжди добре.

Альона Васенко, студентка 2 курсу ПолтНТУ:

- В університеті стало значно тепліше та комфортніше навчатися і так як я вже другий курс, то хочу зазначати, що кожного року включають опалення вчасно і доволі таки тепло.

Віталій Заєць, студент 4 курсу ПолтНТУ:

- Я дуже задоволений, що тут тепло і затишно. Якби було холодно, то ми б думали, як зігрітися, а тут, кафедра кіберспорту і ми граємо, якщо холодні руки, тог дуже не комфортно, не відчуваєш гри і все виходить погано.

Юрій Голік, студент 3 курсу ПолтНТУ:

- Батареї стали теплішими , в стінах університету стало знаходитись більш комфортно. Навіть в цій аудиторії в цьому светрі спекотно.

Один з теплових вузлів ПолтНТУ показує начальник відділу адміністративно-господарської частини ПолтНТУ Ігор Міщанин.

Ігор Міщанин, начальник відділу адміністративно-господарської частини ПолтНТУ:

- Даний тепловий вузол забезпечує подачу 4 корпусів і забезпечує обігрів. Дивимся на подачу, подача на даний момент у нас йде 40 градусів - це один з показників, що система функціонує.

Тепло не тільки в стінах вишу, а й в гуртожитках ПолтНТУ.

Богдан Богдан, студент 3 курсу ПолтНТУ:

- З початку опалювального сезону тепло і навіть жарко. В кімнаті просинаєшься і жарко, відкриваєш вікна, щоб провітрити.

Антон Безлюдько, студент 4 курсу ПолтНТУ:

- Тепло, що в університеті, що в гуртожитку, постійно так ходжу, футболка, шорти.

Ліна Михайлець, студентка 2 курсу ПолтНТУ:

- Тепло, навіть спекотно, ми учора навіть вікно відкривали, бо навіть трохи душно, бо поки що на вулиці не дуже холодно і тут контраст.

Жанна Киричок, студентка 3 курсу ПолтНТУ:

- Дуже чудово дуже комфортно. З настанням опалення в коридорах також потепліло, тепер ходимо у футболках.

Юлія Радченко, студентка 4 курсу ПолтНТУ:

- Я сьогодні переїхала з квартири на гуртожиток на зимовий період , я просто була в шоці на квартирі у мене холодно, я сюди зайшла мені спекотно.

Керівництво вишу зазначає: комфортні умови для студентів - пріоритет номер один.