Програма «Життя міста»

У розділі: 13983 відео | АрхівRSS
Полтавці працюють над створенням бренду міста
352

Полтавці працюють над створенням бренду міста

Полтавці разом формують бренд міста. Відбулась творча зустріч. Фахівці «Проміс» вислуховували теми проектів, які сприятимуть формуванню візитівки Полтави.

Володимир Проскурнін, консультант проекту «Проміс»:

- Концепцію як проект представимо. Попросимо людей у тему цього проекту пропонувати їх ідеї з приводу окремих якихось заходів чи проектів, які треба робити у місті, для того, щоб цей бренд вирощувався, щоб він з`являвся. Бо він не з`являється одномоментно.

Слухали ідеї про проекти у громадському просторі, архітектурі, інфраструктурі та віртуальному просторі. На творчій зустрічі присутній депутат міської ради Олександр Глазов. Говорить, - був на презентації брендів міст України у Києві. Прикро, що Полтава такого немає.

Олександр Глазов, депутат міської ради:

- Ми активно працюємо у напрямку суспільного бренду, який би не просто був кимось придуманий, а для того, щоб кожен полтавець був носієм цього бренду і розумів, що він є такий. Його асоціювали з Полтавою, розуміли, що він є і доносили його іншим, друзям, туристам, знайомим, для того, щоб люди хотіли приїхати до нашого міста.

Творча зустріч на тему «Проекти вирощування бренду міста» тривала протягом дня.