Програма «Життя міста»

У розділі: 13831 відео | АрхівRSS
Посадовцю Нацполіції Полтавщини повідомили про підозру
1388

Посадовцю Нацполіції Полтавщини повідомили про підозру

Про підозру у розтраті майна на 500 тис грн. повідомили посадовцю Нацполіції. За попередньою інформацією, головний спеціаліст управління фінансового забезпечення та бухгалтерського обліку вносив до документів неправдиві відомості про витрати палива службовим транспортом, після чого привласнював надлишок.

Євгеній Калугін, начальник 1-го слідчого відділу ДБР у Полтаві:

- Територіальне управління розслідує злочин передбачений ч.4 ст. 191 за фактом розтрати паливно-мастильних матеріалів придбаних для структурних підрозділів ГУ НП тих самих паливно-мастильних матеріалів, які повинні були іти для забезпечення роботи працівників поліції у зоні АТО. Також загалом співробітників поліції, які працюють у Полтавській області.

Обшуки провели в приміщенні Головного управління Нацполіції в Полтавській області, Кременчуцькому відділі поліції та за місцем проживання осіб, що можуть бути причетними до вчинення кримінального правопорушення.

Євгеній Калугін, начальник 1-го слідчого відділу ДБР у Полтаві:

- За результатами проведення обшуків вилучена була бухгалтерська документація, чорнові записи, а також талони на бензин та інші необхідні для розслідування кримінального провадження об`єкти. Ми не будемо зупинятися на одній особі. Ми бачимо хто виконавець, але є і у цій ланці і замовники.

У разі доведення вини, співробітнику поліції загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від п'яти до восьми років.