Програма «Життя міста»

У розділі: 14374 відео | АрхівRSS
Нагородили переможців відкритого міського конкурсу дитячої творчості "Дивосвіт".
122

Нагородили переможців відкритого міського конкурсу дитячої творчості "Дивосвіт".

Вже вшосте юні полтавці демонструють свою творчість на міському відкритому конкурсі "Дивосвіт". Цього разу кількість учасників найбільша, у порівнянні з попередніми роками. 87 учнів віком до 14 років змагалися у шести номінаціях: малюнок, паперопластика, м'яка іграшка, ліплення, рукоділля, бісероплетіння. Першгий етап -захист домашніх робіт, другий -оцінка журі витворів, виготовлених під час практичних конкурсних завдань.
 Лариса Семеняка, директор ПМ ЦПО
"Мета нашого конкурсу -знайти обдаровані творчі душі дітей, примінити їх в практиці, в роботі. Цікаво провести разом з ними їхні канікули, дозвілля."

Аби не гаяти часу, під час виконнання учасниками практичних завдань, керівникам команд провели майстер-класи з макраме та квілінгу. Набуті вміння вони зможуть передати своїм підопічним. Можливо згодом, доведеться організовувати конкурси і для викладачів, жартують організатори.
Ірина Гринь, заст. нач. управління освіти МВК
"Прекрасно, що у Полтаві є позашкільні заклади, де діти на канікулах, в час після уроків можуть прийти відпочити душею, спілкуватися, розвиватися творчо, знайти себе як особистість здібну й талановиту."

Нагородили абсолютно всіх учасників. А переможці та лауреати, крім грамот та дипломів, отримали призи -канцелярію та солодощі.