Програма «Життя міста»

У розділі: 13831 відео | АрхівRSS
Учителям та лікарям виплатять заборговану зарплату
214

Учителям та лікарям виплатять заборговану зарплату

27 листопада Уряд перерозподілив 171,1 млн. грн. на зарплати для вчителів та спрямував 326 млн. грн. на дофінансування медичної субвенції, перш за все на виплату заборгованості заробітної плати лікарям. Про це йдеться на сайті Кабміну.

«Ситуацію, коли через  неефективний розподіл державних субвенцій місцевою владою вчителі та лікарі не отримують заробітну плату, вважаю неприйнятною. Тому в 2020 році почне працювати принцип «гроші ходять за школярем». Це означає, що кількість учнів у школах буде враховуватися при розрахунку зарплати вчителів. Відповідно не буде ситуацій, коли розраховується менша ніж насправді кількість учнів, а вчитель недоотримує чесно зароблені гроші», – прокоментував рішення Уряду Прем'єр-міністр Олексій Гончарук.

Міністерство охорони здоров'я також змінює підходи з метою недопущення подібних ситуацій. Так, відповідно до другого етапу медичної реформи з 1 квітня 2020 року розпочинаються зміни у фінансуванні закладів, які надають спеціалізовану допомогу – це поліклініки та лікарні. Всі заклади з другого кварталу 2020 року переходять на фінансування через договір з Національною службою здоров’я України.

Фото взяте з сайту Уряду