Програма «Життя міста»

У розділі: 13892 відео | АрхівRSS
Оголосили переможців «Бюджету участі-2019»
494

Оголосили переможців «Бюджету участі-2019»

Голосування за проекти «Бюджету участі» Полтави завершилось. Підсумки підбили на засіданні робочої групи. Там представили і її нового голову Вадима Сороку.

Вадим Сорока, голова робочої групи «Бюджету участі»:

- Сподіваюсь, що у 2019 році всі проекти, які перемогли вирішимо на 100% і реалізуємо з підтримкою суспільства, депутатів та виконавців.

На засіданні оголосили переможців. Серед них - 3 великих проекти.

Назар Плохута, головний фахівець  КО «Інститут розвитку міста»

- Реконструкція траси українського масштабу СТК «Лтава». Приходько Андрій Сергійович набрав 1788 голосів. Навчання продовж життя. Університет 3-го віку. Чайка Інна Петрівна набрав 1605 голосів. Закупка обладнання для відділення відновного лікування Шпак Наталія Андріївна 1407 голоси.

Це проекти, які повинні реалізувати. Всього заплановано 5 мікропроектів, 12 малих, і 3 великих. На зібранні вирішили втілити в життя ще 6 мікропроектів, - додає Назар Плохута. Член робочої групи Олександр Глазов говорить, - проблема у тому, що є минулорічні проекти, які досі навіть не почали реалізовувати. На виконанні управління капітального будівництва залишилось невтілених 2, управління ЖКГ - 3. Олександр Глазов запропонував на наступне засідання запросити представників профільних управлінь.

Олександр Глазов, член робочої групи «Бюджету участі»: 

- Щоб кожне управління прозвітувало ще раз і ми перед депутатами може прозвітувались на сесії міської ради про виконання, або не виконання проектів. Для того, щоб у нас проекти, які сьогодні отримали перемогу не були в таких умовах, у яких опинились деякі проекти минулого року.

Всього за проекти «Бюджету участі-2019» проголосували майже 17,5 тис полтавців.

Реалізувати ідеї переможців планують почати з 1 січня.