Програма «Життя міста»

У розділі: 13892 відео | АрхівRSS
Розпочався хакатон для вчителів «STEM: гендерночутливий підхід до навчання у школі»
281

Розпочався хакатон для вчителів «STEM: гендерночутливий підхід до навчання у школі»

За результатами дослідження компанії Майкрософт, дівчата у 14 років втрачають інтерес до стем-предметів - фізики, хімії, математики, інформатики, біології, технології, робототехніки та астрономії. Аби навчити гендерночутливому підходу до навчання у школі було проведенно хакатон для вчителів. Адже саме вчителі вперше знайомлять школярів та школярок зі світом STEM-дисциплін і здатні заохотити їх обирати інженерні та технічні спеціальності у майбутньому. Дівчата і хлопці мають рівні можливості в опануванні STEM-дисциплін та професій, і тут не має бути жодних гендерних стереотипів, - наголошують організатори заходу.

Марина Саприкіна, організаторка заходу: 

- Ми будемо навчати гендерної чутливості, ми будем оговорити з ними про те, що як зацікавити дівчат стем-предметах. Тому що зараз на жаль 23% жінок працюють у стем-сфері, тобто це технологічна і ІТ. Ми хочемо, щоб їх кількість була трошки вища.

Мета хакатону - спільно розробити проекти та методики, які допоможуть перевіряти STEM-уроки на наявність гендерних стереотипів та знайти інноваційні рішення щодо створення умов, які сприятимуть зацікавленості учнівської молоді вибором STEM-професій.

- Іноді батьки впливають на вибір дитини і якраз завдяки цим бесідам, якірозробили наші учасники батьки будуть дізнаватись про те, що професії стем вони гарно оплачувані, що це точно дівчача сфера, куди також можуть іти дівчата.

Хакатон для вчителів "STEM: гендерночутливий підхід до навчання у школі" триватиме 3 дні