Програма «Життя міста»

У розділі: 14473 відео | АрхівRSS
Випускники Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» отримали дипломи
2006

Випускники Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» отримали дипломи

Щасливі та усміхнені. Випускники Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» отримали дипломи.

Ігор та Олег, випускники Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка»:

- Для мене бути магістром - це дуже відповідально , цей етап завершився в моєму житті, починається новий. Ми раді, що тут навчались, багато емоцій за ці шість років. Влаштовуватися працювати, мабуть, за професією.
Радий вітати випускників одного з найкращих вузів України депутат Полтавської міськради Андрій Матковський. Говорить: головне, щоб більшість молоді залишилася в Полтаві будувати європейське місто.

Андрій Матковський, депутат міськради:

- Зараз Україна змінюється, змінюється місцеве самоврядування і мені дуже хочеться , щоб серед майбутніх менеджерів, керівників і депутатів ми побачили оцю саму молодь. Молодь, яка отримала якісну освіту, молодь, яка сьогодні вміє, а саме головне має бажання змінити нашу країну, наше місто і нашу державу. І саме тому я бажаю, щоб ці люди знайшли гідне місце в житті , щоб вони знайшли любов і коли в них буде багато дітей , щоб вони довго не думали і діти не думали, куди йти навчатися, а йти саме в Полтавську політехніку.
Привітав випускників та побажав успіху у майбутньому, - ректор Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» Володимир Онищенко.

Володимир Онищенко, ректор Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка»:

- Ви отримаєте документ, який буде підтверджувати вашу кваліфікацію, документ, заради якого ви майже шість років тому вступили до найкращого університету в Україні .
Наостанок спільне фото на згадку.