Програма «Життя міста»

У розділі: 14437 відео | АрхівRSS
У Полтавській політехніці відкрили велику актову залу
1139

У Полтавській політехніці відкрили велику актову залу

У Національному університеті «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» відкрили Велику актову залу, а також провели збори Конференції трудового колективу університету. Відкриття нової, сучасної актової зали показує, що головна стратегія діяльності Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» змінюватися разом із тими змінами , які відбуваються у суспільстві і бути сучасним університетом європейського типу, - розповів ректор Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» Володимир Онищенко.

- Важлива історична подія у житті нашого університету. Голова студентського профспілкового комітету і голова студентського самоврядування перерізають символічно стрічку до лога нової сучасної актової зали, яка буде мати назву «Центр культури студентської творчості.

Володимир Онищенко, ректор Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка»:

- Сьогодні реалізована мрія науково-педагогічного і студентського колективу університету. У перспективній програмі розвитку діяльності нашого закладу вищої освіти і у програмі діяльності ректора було зафіксовано оновлення матеріально-технічної бази у тому числі зробити і сучасний дизайн і ремонт великої актової зали. Приємно те, що від ідеї, яка була задекларована у Перспективній програмі до її реалізації брали участь , як науково-педагогічні працівники, так і студенти, і випускники нашого навчального закладу. Сьогодні це надсучасна актова зала у Полтавській області і, можливо, навіть в Україні.

Нині зал універсальний для подій будь-якого рівня складності та статусності. Жоден заклад вищої освіти у Полтаві не володіє подібними залами. Його можна орендувати.

Олександр Дроботя, директор Центру культури та студентської творчості, голова профспілкового комітету:

- Тепер студенти мають можливість проводити репетиції театральних, музичних, вокальних, хореографічних репетицій, проводити творчі вечори, кіноперегляди будуть відбуватися.

Олександр Литвиненко, Президент студентського парламенту Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка»:

- Завдяки створенню нової актової зали, Центру культури і творчості, ми можемо проводити безліч заходів культурно-масового плану, проводити збори студентського колективу на яких можемо обговорювати певні свої цілі.

Проєкт ремонту сучасної актової зали виконано колективом науково-педагогічних працівників, переважна більшість яких працює у Навчально-науковому інституті архітектури та будівництва університету

Андрій Конюк, заступник завідувача кафедри архітектури будівель та містобудування Навчально-наукового інституту архітектури та будівництва університету, автор проєкту актової зали:

- Сучасні матеріали, сучасне освітлення економічне світлодіодне, дуже економічні системи вентиляції свіжого повітря і одночасно під підігрівання і в період вентиляції , у нас тепер немає кондиціонерів , вони поєднані із системою вентиляції. Система освітлення, як зали, так і сцени змінилася, крім того замінені всі підлоги і сучасні матеріали.

Масштабний ремонт Великої актової зали тривав три місяці, на його виконання залучили чотири мільйони гривень з державного бюджету, працювало над ремонтом близько п’ятдесяти чоловік. Було здійснено глобальну модернізацію та оновлення зали : оновлено дизайн, встановлено комфортні глядацькі крісла, автоматизовану систему пожежного сповіщення , надпотужну сучасну аудіо систему, модернізовано систему вентиляції. Надсучасна витяжна система багатоканального кондиціонування зали забезпечує комфортний клімат усього приміщення.

Олександр Юхименко, генеральний директор ТОВ «Компанія Сен»:

- Повний обсяг: було все оббито, все вичищено, змонтовані нові підвісні стелі, змонтовані стіни, суха штукатурка, змонтовані нові поли, нові комунікації, тобто, опалення, електрика, сантехніка, змонтовані нові меблі, крісла. Дуже завдячуємо ректору, завдяки його насназі, енергії все відбулося вчасно і дуже гарно.

Після відкриття ректор університету, професор Володимир Онищенко прозвітував про свою роботу перед науково-педагогічним та студентським колективом.