Програма «Життя міста»

У розділі: 14697 відео | АрхівRSS
Мешканці 109 мікрорайону Полтави можуть лишитись без опалення
7909

Мешканці 109 мікрорайону Полтави можуть лишитись без опалення

Залишитись без опалення може частина Полтави. Про це повідомляє НАК «Нафтогаз України». Споживачів «Полтаватеплоенерго» від постачання не відключать, - запевняють на підприємстві.

Олександр Циганок, фахівець із зв'язків з громадськістю та пресою ПОКВПТГ «Полтаватеплоенерго»:

- Підстав на сьогодні для хвилювання стосовно опалення в обласному центрі для споживачів «Полтаватеплоенерго» жодних. Ми з НАК Нафтогаз України працюємо у звичайному робочому режимі і підстав очікувати від 1 лютого якихось непорозумінь у нас немає жодних.

Загроза залишитися без тепла стосується мешканців 16 будинків на Інституті зв`язку. У НАК «Нафтогаз України» повідомляють, - ТОВ «Полтаватеплокомфорт» » має борг більше, ніж 9,5 млн грн. Необхідно терміново сплатити принаймні мінімальну суму 2, 5млн. грн. В іншому випадку, газопостачання буде відключене з 1 лютого 2020 року. Нагадаємо, так званий 109-й мікрорайон обслуговував турбомеханічний завод. Відмовився це робити через заборгованість заводу. В оренду котельню взяло товариство «Полтаватеплокомфорт» за підтримки міської влади. Тоді чиновники,секретар міської ради Олександр Шамота запевняли, що проблему вирішили.

Євгеній Волков, директор ПО «Полтаватеплокомфорт»:

- Заборгованість є, ну питання вирішується. Хочу попросити мешканців району своєчасно оплачувати заборгованість, щоб не виникало таких ситуацій.

Мешканці ж 109-го мікрорайону не розуміють, чому можуть залишитись без опалення. Кажуть - платять щомісяця на рахунок «Полтаватеплокомфорт».

- Ну як це так, я оплачую, а мені послуг не надають. Так мабуть всі люди. Одиниці не отаплюють.

- Регулярно все оплачуємо. Що буде, те й буде, куфайки і все.

- Все оплачуємо. Якщо вимкнуть, звісно буде холодно. Зараз зима ще так що я навіть не знаю чи він виключе, чи не виключе.

- Ми все платимо. Будемо збори збирати, вирішувати.


Ми намагались зв`язатись з секретарем міської ради Олександром Шамотою. Нам це не вдалося, але як повідомляють у наближених до нього колах, Шамота разом з товаришами відпочиває у Грузії.

Дмитро Демус, громадський активіст:

- Офіційно він це оформив як поїздку у Грузію, у Боржомі для залучення якихось інвестицій і т.д. Але це все відбувалося таємно і полтавці ніколи б про це не дізналися. Ця інформація, ситуація де вони і чим вони насправді займаються стала відома лише через те, що їх один товариш грузин виклав фотографію у соцмережу у фейсбук, де вони катаються на лижах, куштують вино. За наш міський бюджет.

Тим часом мешканці 109-го мікрорайону дістають теплий домашній одяг, готуючись до відключення теплопостачання.