Програма «Життя міста»

У розділі: 14437 відео | АрхівRSS
Проекти Бюджету участі у Полтаві реалізують вибірково – автори «забутих» ініціатив
350

Проекти Бюджету участі у Полтаві реалізують вибірково – автори «забутих» ініціатив

На цьому місці повинен бути сучасний баскетбольний майданчик з гумовим покриттям. Великий проект переміг у «Бюджеті участі». Все що зробили для реалізації, - прибрали металеву огорожу навколо цього місця. Далі все зупинилось і гальмується представниками влади.

Павло Нагорний, автор проекту баскетбольного майданчика:

- Кошторисна документація лягла на полицю, а проекту не буде. Тоді ми були дуже не задоволені. Я ходив записувався на зустріч до Шамоти. Сказали, що ніби-то включать це питання на наступну сесію, але перед сесією має бути ще. Бюджетна комісія. От ми прийшли з друзями, баскетболістами. Ми дізнаємось на цій бюджетній комісії, що навіть ніхто і не збирався включати питання на виділення грошей до наступної сесії. Ми були у шоці там.
Павло Нагорний припускає, що проекти Бюджету участі у Полтаві реалізують вибірково. Досі не дочекався втілення своєї ідеї в життя Євгеній Марченко. Його ініціатива створити скейтпарк у нашому місті набрала навіть більш, ніж потрібно голосів.

Євгеній Марченко, автор проекту скейтпарку:

- Почались якісь там, я не дуже у цьому всьому розуміюся, якісь геодезичні дослідження, ще там щось ,якісь виділення землі. Це все дуже важко і довго у нашій країні відбувається. Я так зрозумів, що просто наш проект відклали кудись у довгий ящик.
Зараз молодь продовжує кататись лише на сходах обласної бібліотеки. Більше місця для занять немає, - каже автор.

Євгеній Марченко, автор проекту скейтпарку:

- Фрістайл, скейт з наступної олімпіади стають олімпійськими видами спорту. Відповідно нашому місту, я вважаю, що потрібна така площадка, де могли б пробували розвиватися скейтери, велосипедисти вчитись якимось новим трюкам. У нас такого просто немає.
Отримати коментар у пресслужбі міської ради нам не вдалося, а от на сторінці фейсбуку Олександр Шамота повідомляє , що знає про проблему та що до кінця року принаймні скейтпарк реалізують.

А на думку опозиційного депутата міської ради Андрія Матковського, - не чиновники мають визначати пріоритети і куди витрачати бюджетні кошти, а саме мешканці, представники громади. Тому підтримує ідею «Бюджету участі», та не з такими вибірковими підходами.

Андрій Матковський, депутат міської ради:

- У свій час було побудовано дуже багато об’єктів за БУ. Але, на жаль, останнім часом діюча коаліція Удовіченко, Шамота, Батьківщина, вони перетворили БУ у політичний механізм і заробляння грошей. По-іншому не можу сказати. Тому що зараз, коли підводяться підсумки багато людей активних бере участь, але коли виграють, вони дивляться хто виграв. Якщо виграли свої, представники їх партій, людей, які вони знають, то реалізовуються, виділяються кошти. Якщо виграють інші люди, тобто пересічні полтавці, їм кошти не виділяються. Це дуже-дуже погано. Я переконаний, що БУ потрібен Полтаві, але не з таким керівництвом міста і не з такою коаліцією, яка сьогодні є у міській раді.
Нагадаємо , що деякі прокти бюджету участі, які реалізовувались, підозрюють у завищеній вартості , як зупинки у Яківцях, та дитячі майданчики.