Програма «Життя міста»

У розділі: 14704 відео | АрхівRSS
Сніг йшов лише декілька годин, а місто опинилось сніговому полоні – полтавці
702

Сніг йшов лише декілька годин, а місто опинилось сніговому полоні – полтавці

В області негода, але дороги функціонують справно, заторів немає, але є знеструмлення деяких населених пунктів, - про це  повідомив Віктор Стеблянко начальник управління з питань цивільного захисту Полтавської облдержадміністрації.

Віктор Стеблянко, начальник управління з питань цивільного захисту Полтавської облдержадміністрації:

- Станом на 6 годину і на 9, у нас всі дороги у проїзному стані, заторів не має, техніка працює. Єдине, що є 42 знеструмлених насалених пункти на території області. Це 9 районів, географія така розкидана: Полтавський район у тому числі Машівка, Котельва, Семенівка, Глобино по всій області райони. Бригади працюють, якщо подальшого ускладнення не буде, то на вечір усунути ці знеструмлення.

У місті ж ситуація критичніша. Водії та пішоходи скаржаться, сніг йшов лише декілька годин, а місто у сніговому полоні. Влада не належно прибирає.

- Ну вот это центральне улицы видно, что почищенные, за счет техники наверное, а переферия, асфальты абсолютно.

- Я очень недовольна работай миськой рады, потому что чиститься плохо, вот только начали чистить, а люди идут на работу и в 6 утра, значит ночные дежурства должны быть по очистке. Дворы вообще не чистят.

- Кошмар. Ребят, ну разве можно, вот с ребенком идем, чуть не упала. Да мы не далеко живем тут, до остановки дойти немножко, но тем немение.

- Я доехала нормально, но дороги желают больше, лучше, потому что сесть в троллейбус там на Половках было не возможно.

- Не почищены, пока по крайней мере. Сегодня утром невозможно было выехать на работу.

Що за Мамая не чистилося - говорять мешканці, що зараз - ситуація однаково плачевна, навіщо ж було тоді робити оті перестановки у владі, Мамая вже нема, шо ж Удовіченку та Шамоті заважає справлятися зі снігом. Ні минулою, ні теперішньою владою незадоволені жителі міста.

Руслан, місцевий житель:

- І та працювала погано, і ця працює погано. Зараз вообще не почищена Полтава. Вже почалися аварії.

Любов, місцева жителька:

- Не почищені дороги, дуже погано справляється місцева влада з такою ситуацією. Був Кукоба мером, дуже все було добре, зараз ви все самі бачите.

Підтримуть таку думку і мешканці віддалених районів, на околицях міста ситуація ще драматичніша, там також не задоволені роботою влади та комунальників.

Вікторія, місцева жителька:

- Зовсім не чистять щас сніг, тоді поганенько чистили, щас вообще не чистять. Сніг пройшов, дороги не чищені, ми самі чистимо. Змінюй не змінюй, все воно на місці стоїть, сніг не чиститься. Сьогодні пройшов хороший сніг, но його ніхто не чистив.

Іван, місцевий житель:

- Міняється влада, а небо як було сонце світило відтіля з сходу, так заходило на заході. Так шо тут, мені кажеться ніякої переміни не має і мабуть її тут ніколи і не буде.

На офіційному ж сайті міської ради рапортують, що розпочали активне прибирання снігу ще вночі, на автошляхи випустили 45 одиниць техніки, зараз на вулицях працюють понад 370 двірників.