Програма «Життя міста»

У розділі: 14704 відео | АрхівRSS
На Леваді намагались пограбувати квартиру
996

На Леваді намагались пограбувати квартиру

Ледве не пограбували. В одній з квартир багатоповерхівки по вулиці Бідного 11 лютого, посеред білого дня - близько 12-ї години, зламали двері. На щастя, спрацювала сигналізація і прибула охоронна фірма, - повідомляє син власника квартири.

Олег Волошин, син власника квартири:

- Їм вдалося зламати. Вдалося відчинити двері. Але квартира була під охороною. Оскільки сигналізація спрацювала, вони покинули оселю і не продовжували.

Загалом, крадіжки - найрозповсюдженіший злочин в Україні, - говорить речник поліції Полтавщини Юрій Сулаєв. Значна частина з них квартирні. Радить не повідомляти у соцмережах про те, що ви від`їжджаєте надовго.

Юрій Сулаєв, речник поліції Полтавщини:

-В обов`язковому порядку попросіть своїх родичів, або людям, яким довіряєте по сусідству, щоб вони отримували вашу кореспонденцію, щоб завжди у ящиках поштових було пусто. Вмикати радіопристрої, які будуть постійно говорити у хаті і люди, які підходять можуть розуміти, що там хтось є.

За 2019 рік на Полтавщині сталось близько 2 тисяч крадіжок із проникненням у помешкання. Майже половину з них правоохоронці розкрили.