Програма «Життя міста»

У розділі: 14704 відео | АрхівRSS
У Полтаві вшанували пам’ять Антона Грицая та Дмитра Коряка
709

У Полтаві вшанували пам’ять Антона Грицая та Дмитра Коряка

Вони могли бути науковцями чи вчителями та замість того пішли захищати цілісність України. Антон Грицай та Дмитро Коряк випускники Полтавського педагогічного університету імені Короленка загинули у лютому 2015 року. До річниці їхньої загибелі зі сльозами на очах та пекучим болем у серці вшанувати пам'ять хлопців прийшли ректор, викладачі та студенти ВУЗу.

Микола Степаненко, ректор Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г. Короленка:

- Студентство, викладачі та побратими Антона зібралися біля меморіальної дошки, яка є на нашому університеті, аби вшанувати пам'ять його і тих, хто поліг за волю України. Тих, хто дає нам право жити за законами миру, а не за законами війни.

На зустріч завітали і побратими, ті хто на власні очі бачили смерть та жах, який відбувається на сході країни.

Анатолій Ханко, побратим, заступник голови обласної ради:

- Хлопці попали в котел і, на жаль, Антона, який дуже гарний чоловік, патріотичний хлопець не стало. Діма Коряк, також ми з ним на Майдані познайомилися, він також був у батальйоні «Азов», ми разом Майдан пройшли і воювали на сході в 14 році спільно. Тому я і прийшов на цей захід.

Такі заходи повинні проводитися для усіх мешканців мирної Полтави для того, аби всі пам’ятали подвиг героїв, - наголосили на урочистостях.