Програма «Життя міста»

У розділі: 13092 відео | АрхівRSS
У дитсадку Полтави Євген Клопотенко розповів, як навчити дитину їсте те, що вона не любить
978

У дитсадку Полтави Євген Клопотенко розповів, як навчити дитину їсте те, що вона не любить

Революція у дошкільному харчуванні. У приватному дитсадку «Дитяча Корпорація Успіху» зіркові гості - український кулінарний експерт, шеф-кухар, переможець проєкту «МастерШеф» Євген Клопотенко зі своєю командою.

Саме він вперше у Полтаві впровадив у стінах цього закладу проєкт з покращення культури харчування у школах України «Нове шкільне харчування». Сьогодні у садочку для того, аби відповісти на численні запитання батьків, а їх як завжди багато: як зробити страви одночасно корисними, смачними та такими, які захоче їсти дитина.

Євген Клопотенко, шеф-кухар:

- Треба, щоб рис був жовтенький або, щоб рис був з лимонною цедрою або гречку відварити її в чаї. Треба робити цікаві експерименти. Якщо дитина не їсть якусь страву і потрібно примусити її їсти, то потрібно знайти якийсь крутий рецепт, де дитина не зрозуміє, що це. Наприклад, зробити кекси, а туди запихнути моркву і дитина з’їсть і скаже, як це смачно, а ти з’їв моркву, яку не хотів, ха-ха. Цвітна капуста, відвариш цвітну капусту, поєднуєш з горіхом і куштуєш і це, як м'ясо, і папам і я не знав, що навіть таке може бути, як куряче м'ясо.

Головне у харчуванні - експериментувати, - переконаний Євген Клопотенко. Цьому ж приклад - одна з останніх його спроб - «їстівне мило». Дивується, - ніхто навіть не зрозумів, що то було.

Євген Клопотенко, шеф-кухар:

- Це був лимон, курка з лимоном, лимонне рієто, ми його одягнули або окунули в желе із журавлиною і дали з’їсти людям і люди з’їли мило і сказали «дякую».

Сучасні діти - тож і сучасні підходи, - зауважує засновниця садочку Юлія Андрєєва. Тож, стереотипні стандартні підходи до харчування геть! Тільки корисну, смачну та незвичну – ось тренд. Їх мета - робити діток здоровими та активними тому запросили Євгена.

Юлія Андрєєва, директор дитячого закладу «Дитяча Корпорація Успіху»:

- Своєю фігурою, своєю філософією доніс до батьків, до директорів закладів і шкільного і дошкільного харчування про те, що харчування потрібно змінювати, часи йдуть і змінюються програми, потреби дітей і під це потрібно підлаштовуватися. Сьогодні ми отримали всі технологічні карти для постійного меню, яке ми будемо затверджувати. Ще б хотілось додати те, щоб діти справді їли овочі і зелень. І супи-пюре.

Альона - одна з тих, хто до харчування чотирьохрічного синочка Тимофія ставиться з особливою увагою. Говорить, - приємно, що у навчальному закладі ретельно стежать та піклуються про харчування.

Альона Броцька, мама дошкільнята:

- Моя дитина не їла раніше салатів до того, як ми ввели якісь нові звички, скажу так останнім часом моя дитина приходить додому і він , наприклад, ніколи не їв зелень, а тут він спокійно може її з’їсти. Ми всі розуміємо, що ми будемо супротивлятись новим якимось стандартам і нам самим це незвично.

На теорії одне, на практиці ж - зовсім інше, тож, окрім обговорень і практичний інтенсив, - трансформують звичайне меню і створюють модне та корисне. Дивують як батьків, так і малечу.

Ірина Рудневська, су-шеф Євгена Клопотенка:

- Це чіпси, які розлітаються у першу чергу, на друге ми приготували нагетси, тобто, теж на слуху Макдональдс та насправді це куряча котлета без засмажки вона запечена у духовці там немає того холестерину. Приправили їх соусом карка де , тобто, чай карка де нам всім знайомий – це яскравий колір - це теж приваблює дітей.

Виявляється на смачний і корисний обід не потрібні шалені гроші та навіть забагато часу, навпаки, останнього використовують навіть менше. Персонал садочку впевнений: проєкт «Нове шкільне харчування» діє і ще є багато чого, чим приємно дивуватимуть як малюків, так і їхніх батьків.